Reakce na nepodařený atomový útok Západu

23. březen 2015 | 10.45 |

Pro nikoho už není tajemstvím, že blok NATO, stejně jako USA, se nacházejí pod tajným řízením britského velení a připravují vojenskou agresi proti Rusku cestou přesunutí vojsk na západní Ukrajinu a do Pobaltí. Dokonce byl již naplánovaný první atomový úder, ale došlo k jeho vyzrazení a selhání.  V těchto podmínkách se Rusko ROZHODLO vypracovat 16. března 2015 PROTIOPATŘENÍ.

1. Raketové komplexy "Iskander-M" byly přemístěny do Kalininského regionu, odkud mohou být vedeny velmi přesné raketové údery po štábu NATO v Bruselu (1450 km) a antiruském centru globálního světového řízení v Londýně (1768 km). "Iskander" je "ideální zabiják" pro přesně takováto chráněná centra řízení.

2. Ivanovští výsadkáři uskutečnili výsadek v rajónu Pečengi (norská hranice), arktická brigáda zabrala Zemi Františka Josefa, Severní flotila osvobozuje takzvanou cestu Gorškova – koridor přesunu do severního Atlantiku z Barensova moře mezi pobřežím Norska a Islandu kvůli blokování Londýna od rezerv z USA. Dálkové letectví z Krymu je připravené na letecký útok křídlatými raketami po Velké Británii. To je přesný scénář ruského protiútoku v reakci na případnou agresi NATO. Tento scénář byl rozpracován jako návrh už v sovětském období, ale od té doby neztratil na aktuálnosti. Změnily se pouze zbraně a taktika jej ich použití, ale smysl zůstal beze změny.

3. Zároveň Severní flotila včetně ponorek s jadernou výzbrojí připravila variantu hladkého přesunu do Atlantiku, aby blokovaly Velkou Británii, po čemž bude možné válku s Londýnem pokládat za ukončenou.

4. Je počítáno i s jiným vývojem událostí, včetně otevření vzdušného prostoru nad Baltikem a Skandinávií (to znamená zničení letišť a jejich krytů), kvůli čemuž "Iskandery" na hranici s Estonskem budou muset dobře zapracovat i po případných amerických Phantomech.

5. Londýn se tohoto scénáře bojí, takže osvobození Novorossie od probritské junty je možné. Tím spíš, že i americké uskupení v Perském zálivu je zranitelné od naší flotily a od raketové odpovědi. 

Dezinformace? Logiku to má a souvislosti sedí...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře