Znáte poradnu, která zná odpověď na každou otázku? Zapamatujte si www.poradte.cz Určitě se vám bude hodit.
Tak už to spusťte!

Tak už to spusťte!

19. březen 2015 | 18.25 |

Tak už to spusťte, na co ještě čekáte?
Abychom si nakonec nezačali myslet, že nás jen tak lekáte.
Že nás jen tak strašíte, slyšíte? Tak už to spusťte!
Na co ještě čekáte?
Tak na co ještě čekáte?

Vrcholná americká velitelka zatčena, protože odmítla vypustit jaderné střely na Rusko
Top US Commander Under Arrest For Refusing To Fire Nukes At Russia

http://www.whatdoesitmean.com/index1849.htm
March 19, 2015
By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers
Překlad: OrgoNet

Nová zpráva ruské Zahraniční zpravodajské služby (SVR) pro Ministerstvo obrany (MO), která dnes koluje v Kremlu, praví, že velitelka válečné komunikace presidenta Baracka Obamy byla zatčena a zbavena velení, protože nepředala vypouštěcí kódy povolující první útok atomovými zbraněmi na Rusko, koordinovaný s podobným "překvapujícím" útokem plánovaným Spojeným královstvím.


Podle SVR byla kapitánka Heather E. Coleová velitelkou Strategického komunikačního oddílu 1 Amerického námořnictva, který je umístěn na základně Tinker Air Force v Oklahomě. Jeho letadla E-65 Mercury řídí komunikační linky, umožňující presidentu Obamovi a americkému tajemníku obrany Ashtonu Carterovi přímo kontaktovat ponorky, bombardéry a rakety na pozemních základnách, nesoucí americké strategické jaderné síly. http://www.stripes.com/news/us/navy-strategic-air-wing-commander-fired-1.335139

V pondělí 16. března, jak uvádí zpráva, dostala kapitánka Coleová z Pentagonu rozkaz oprávňující k vypuštění "omezeného" jaderného úderu na Federaci, který měla předat, ale z důvodu kritické poruchy na zařízení zvaném Linka povolující akci (PAL) nebylo možné ho předat, což způsobilo, že zastavila plánovaný útok.

PAL je bezpečnostní zařízení pro jaderné zbraně, jehož účelem je zabránit neoprávněnému zbrojení či detonaci jaderných zbraní. Jak vysvětlují experti SVR ve zprávě, kritická porucha v tomto případě nebyla porucha, ale dodatečné opatření, které nařídil bývalý americký tajemník pro obranu Chuck Hagel, předtím, než byl donucen v minulém měsíci opustit svůj úřad, protože se odmítl jakkoli podílet na tomto útoku proti Rusku.

Tato zpráva dále vysvětluje, že tajemník Carter nevěděl o bezpečnostních změnách učiněných tajemníkem Hagelem, což umožnilo kapitánce Coleové zastavit tento plánovaný jaderný útok.

Jak zpráva pokračuje, jelikož kapitánka Coleová selhala v předání oprávnění k vypuštění amerických jaderných sil, byla v úterý 17.

března zatčena, zbavena velení a umístěna pod ozbrojený dozor na leteckou základnu amerického námořnictva Miramar (NAS) v San Diegu, Kalifornie, kde zůstává v izolaci http://www.navytimes.com/story/military/2015/03/17/navy-tacamo-co-cole-fired-investigation-cultural/24915989/ .

SVR ve své zprávě o odmítnutí kapitánky Coleové zahájit 3. světovou válku dále uvádí, že její čin je podobný činu sovětského lodního kapitána Vasilije Archipova, který během kubánské raketové krize v r. 1962 rovněž odmítl uposlechnout rozkazů k vypuštění jaderných zbraní proti Spojeným státům.

Jak se praví v dodatku Ministerstva obrany ke zprávě SVR, president Putin vydal rozkaz k přesunu strategických jaderných bombardérů do "neselhávajících" lokací v Arktidě (nejrychlejší vzdušná cesta z Ruska do USA) http://sputniknews.com/russia/20150319/1019704121.html , k expanzi bojových operací Severní flotil v Norském moři http://sputniknews.com/military/20150317/1019626481.html, a k pokračování bojových vzdušných operací proti silám NATO na severní hranici http://www.newsweek.com/nato-intercepts-11-russian-jets-war-games-continue-314747 .

Je důležité si povšimnout, jak jsme již uvedli v našem článku ze 14. března "Rusko varuje: Existuje válečný stav, protože britské jaderné rakety připravují první úder" (česky http://orgo-net.blogspot.cz/2015/03/jaderne-strely-uk-jsou-pripraveny-k.html) http://www.whatdoesitmean.com/index1846.htm , president Putin byl uvědoměn o plánovaném jaderném útoku několik týdnů předem, což umožnilo Federaci přesunout svoje vlastní jaderné síly na hranici NATO.

Podobně, jak jsem již oznámili 15. března v článku "Obama se sešel s vrcholnými ruskými špióny a varoval, že nemůže zastavit válku" (česky http://orgo-net.blogspot.cz/2015/03/obama-se-setkal-s-vrcholnym-ruskym.html), ani president Putin ani Ministerstvo obrany nemají důvěru, že president Obama ještě velí svým vojenským silám, čímž se stalo nezbytným, aby Federace učinila největší obranná opatření proti hrozící válce od 2. světové války, o čemž jsme informovali v našem článku 17. března: "Moskevské bombové kryty se začínají plnit, Rusko se připravuje na válku" http://www.whatdoesitmean.com/index1848.htm (česky http://orgo-net.blogspot.cz/2015/03/moskevske-bombove-kryty-se-plni-rusko.html)

A možná to nejotřesnější... President Putin, poté, co pozdravil dnes více než 100 000 jásajících spolobčanů na Rudém náměstí http://www.dailymail.co.uk/news/article-3001177/Vladimir-Putin-addresses-100-000-supporters-marking-one-year-Russia-seized-Crimea.html, se setká s blízkým poradcem čínského presidenta Chi Jinping http://www.swissinfo.ch/eng/putin-to-meet-top-aide-to-chinese-president-in-moscow/41333630, aby zpravil Čínu o válečných přípravách Federace, avšak nejsou žádné důkazy, že by Západ, zejména Spojené státy, připravovaly svůj vlastní lid na hrůznou katastrofu, která má brzy přijít.

Osud kapitánky Coleové však je celkem jasný: bude přesně stejný jako osud kapitána Archipova... V nejlepším případě ji čeká jako důstojníka, který selhal, odložení na smetiště dějin, anebo sebevražda/vražda, aby ji zabránili říci, co ví.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře