Článek Rozjímání za deště

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Rozjímání za deště

07. 10. 2011 - 12:05

newold®blbne.cz: Líbí se mi, že si uvědomuješ, že jsi jako mladej nebyl jinej. Můj manžel totiž jako by na ony roky totálně zapomněl a do syna se naváží dnes a denně, že nic nedělá, s ničím nepomůže. Neuvědomuje si, že Filip je přesně ten typ, kterej se po takových řečech ještě víc zašprcne a nehne s ním ani stádo volů.
Hroznů se nám letos taky urodilo víc než jindy. A Irenka i ochutnala. To víno má úplně jinou chuť než hrozny v obchodě. Nepopsatelně božskou.
Číst až do konce jsem vydržela, přestože dlouhé články v poslední době fakt jen očima přelítávám (Zlomený Meč ví), ...a přeju pěkný pátek.

---
newold.blbne.cz

07. 10. 2011 - 14:52

lentilka®sdeluje.cz: Kushingův syndrom. Rakovinou zjančené nadledvinky. Na to kdysi odešel i můj první pejsek... A jak tě rozhodilo, když ti došlo, proč Šarik tak urputně běží dál a dál, vím velmi dobře...
Chodit zase na cvičák... Ale jednou přijde den, já si pořídím PSA a vrátím se k tomu.
jsem na tom úplně stejně, jako tvoje dcerka. Za volantem jsem vytuhlá a každý svůj pohyb přenáším do auta. Obrubníky tu nemáme, ale kolo píchlé o krajnici...

Taky ti přeju pěkný pátek.

---
lentilka.sdeluje.cz

08. 10. 2011 - 14:21

valach-ostrawski: Addisonova choroba. Musel jsem to hledat a poptat se, kdo si to pamatuje.

Stav se někdy, naučím Tě řídit. (I PES bude časem ještě jeden.. )

Opatruj se, máš toho teď opravdu hodně.

---
dennapicu.pise.cz

12. 10. 2011 - 14:32

amelie00: Gratuluji dceři k řidičáku, taky jsem jezdila dlouho s Felicií. Spoléhat se na omladinu? To není často dobrý nápad. Dala bych si čertvý jablečný mošt..děláš mi chutě..beeeee.

---
auticekjenicek.blogspot.com

12. 10. 2011 - 14:53

valach-ostrawski: Tak se stav. Mám od pondělka a opět v pondělí večer bude zase čerstvý. Je naprosto luxusní, téměř 100% Gdaňský hranáč - odrůda, která se už v našich zahradách nevyskytuje a když, tak jen velmi výjimečně a stromy jsou tak padesátileté - fakt pochybuju, že by se našel druhý takový blázen, co by si to přeroubovával na nové podnože.

---
dennapicu.pise.cz

12. 10. 2011 - 14:57

lentilka®sdeluje.cz: Hele, tohle mě zajímá. Nemůžeš napsat nějaké (samozřejmě naprosto blbuvzdorné ) povídání na téma roubování? K čemu to je, jak se to správně dělá (pořád mluvím o roubování...).

---
lentilka.sdeluje.cz

12. 10. 2011 - 15:16

valach-ostrawski: No můžu, ale je lepší to vidět, než suchý popis - ten si můžeš najít i netu. Udělám když-tak na jaře - někdy v dubnu, podle počasí - rychlokurz u mě nebo u Tebe na zahradě.

---
dennapicu.pise.cz

12. 10. 2011 - 15:24

lentilka®sdeluje.cz: Domluveno.

---
lentilka.sdeluje.cz