Na ryby?

26. listopad 2008 | 07.58 |

Sedí čtyři staří ženáči na břehu přehradního jezera, ryby jako obvykle neberou a tak si chlapci, jak už to tak bývá, začali povídat:

"Vy si nedovedete představit, co všechno musím, aby mě pustila na ryby. Musel jsem manželce slíbit, že příští víkend vymaluju celý barák! Ještěže si nevzpomněla na fasádu!" povídá první rybář.

Druhý se hned připojí: "Sice dobrý, ale to ještě docela ujde. Já musel slíbit, že udělám vyhřívaný bazén - a ještě s posuvnou polykarbonátovou střechou, aby na milostpaní nepršelo, až se bude čabrat."

Třetí na to: "Vy si stěžujte! Já musel slíbit, že bude nová kuchyň a to včetně všech možných i nemožných elektrospotřebičů, co si vymyslela..."

Čtvrtý mlčí... najednou záběr! Skočí k prutu, zasekne do prázdna a jak tak vytahuje vlasec z vody, ostatní se ho ptají: "A co u tebe? Pohoda? Co tys musel slíbit, aby tě ta tvoje milovaná semetrika pustila? No pochlub se!"

"Víte kluci", povídá po chvilce ten čtvrtý, když připravuje novou nástrahu, "já nachystal budíka na půl pátou. Když budík dozvonil, přitulil jsem se k choti a šeptnul jí jako obvykle do ouška: Miláčku, chceš se pomazlit, nebo mám jít na ryby? No a ona jen zavrčela: Dobře se obleč, je tam chladno."

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře