Doprdelepráce už za měsíc?

24. listopad 2008 | 22.52 |

Už za měsíc bude po Štědrém večeru, dárky vybaleny a atmosféra vánoc všude kolem nás... Jenže.. Teď bych potřeboval, aby den měl osmačtyřicet hodin a až někdy potom přišla noc. Tolik práce a tak málo času. A to ještě potřebuju vydělat něco mezi padesáti a sto tisícovkama na to, aby si socialisti všech barev mohli kupovat volyče... Práce je spousta, ale tak málo času.. Holt servisák chybí každému, až když začne topná sezóna, do té doby po něm ani pes neštěkne. No dělalo by se líp, kdyby... Jenže nějaké "kdyby" v životě neexistuje a je jenom "TADY" a "TEĎ". Takže se tady a teď můžu pomalu zbláznit z toho, kolik je práce (zaplaťpámbu za ty dary!) a radostně kmitám od rána do večera jak už se pomalu každý rok stává v tomto období pravidlem. Mám rád období, když nestíhám. Je pro mě důležité mít spoustu práce a připadat si tudíž užitečný. Dobře se mi pracuje v tom lehkém stresu způsobeném napjatými termíny.

Ještě prolezu pěkných pár zářičů, teplovzdušných generátorů a plynových kotlů, než přijde Štědrý den. Doufám, že bude hezky, mohl bych vypadnout na Těrlice, trošku podráždit štiky. Taková štědrodenní štika má něco do sebe. A nebudu překážet děvčatům doma.

Uvědomujete si, že za měsíc už bude (KONEČNĚ!) po Vánocích? A pak zase dokola, jen o rok starší a někteří z nás možná i o rok moudřejší...?

Při té příležitosti chci své milované rodině oznámit, že Ježíška letos přejela modrá polododávka od Renaultů - právě teď v sobotu, jak byla ta bouřka s tou chumelenicí a tudíž žádné dárky samozřejmě nebudou.
Ale kdo dnes ještě věří na Ježíška?
Hezký den.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Doprdelepráce už za měsíc? hablina 24. 11. 2008 - 23:21
RE(2x): Doprdelepráce už za měsíc? valach ostravski 24. 11. 2008 - 23:38
RE: Doprdelepráce už za měsíc? kobliha 25. 11. 2008 - 07:02
RE(2x): Doprdelepráce už za měsíc? valach ostravski 25. 11. 2008 - 17:35
RE(3x): Doprdelepráce už za měsíc? hablina 02. 12. 2008 - 23:37