Vytáhli mě do kina

5. listopad 2008 | 07.29 |

Nechal jsem se ukecat a jsem rád. Jasně je to už pár týdnů, co se to stalo, ale na tom nijak zvlášť nesejde. Pohodový filmeček - recenze si najděte na webu, osobně dávám 100%, protože jsem si nevšiml žádných slabších míst. Leč já nejsem filmový kritik a nedovedu to tudíž posoudit.

Začíná-li číslovka, která vyjadřuje váš věk alespoň trojkou a je dvoumístná, myslím, že dokážete ocenit tvůrce filmu Mamma mia - osobně velmi doporučuji k návštěvě, případně zakoupení placky, nebo alespoň ukradení z webu - sakryš, že bych se po tom taky podíval?

Herci se viditelně bavili - skvělý výkon podala zejména naprosto dokonalá Meryll Streep a pohodové písničky švédské skupiny Abba mi osobně připomněly více, než velkou část mého života. Abba byla třeba i na počátku mého rozhodnutí naučit se vrzat na kytaru (v roce 1978!) a je i pár dalších souvislostí, o kterých se možná zmíním časem. I slzička tu a tam ukápla. Film nabíjí energií a pobaví. Poselství? Bez ohledu na věk - jste jen tak staří, jak si sami připustíte. Blbněte, radujte se, milujte se, bavte se. Jsme jen jednou na světě a život je příliš krátký na to, abychom pili špatné víno. Nezáleží na tom, kolik vám je let.

Jdu na to.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Vytáhli mě do kina pavel 05. 11. 2008 - 07:53
RE: Vytáhli mě do kina cestovatelka* 05. 11. 2008 - 09:58
RE: Vytáhli mě do kina kobliha 05. 11. 2008 - 10:56