Znal jsem jednu dívku

30. srpen 2010 | 06.49 |

Je řádnou partnerkou a někdy taky milenkou. Ale necítí se špatná...

Druhy milenek jsme si rozebrali před časem. Sama se řadí něco mezi milenku vyrovnanou (protože v jejích počínáních jsou trochu city) a milenku mrchu (protože si vybírá ženáče, aby jí byli co nejmíň nebezpeční)... Na témata jako "Jsem milenkou ženatého" či "Podvádím a trápím se"  přečetla už spoustu knih a článků, snad v toužebné představě, že tam najde nějakou odpověď na to, co má v hlavě sama...

Potkává se se spoustou lidí a věc nevěry miliónkrát probírala otevřeně. Zvláštní je, že většina lidiček, ať už mužů či žen, podvedla a cítí se dodnes mizerně. Nebo to dělají pravidelně, ale mají vždy po aktu spoustu výčitek. Myslí si, že je to tím, že objekt, se kterým se stýkají, jim není úplně lhostejný a nemají ho čistě jen na sex. Něco k němu cítí (i když si to nepřipouštějí), a protože stejně či více milují svůj oficiální protějšek, tak mají výčitky a trpí.

Také byla takovou milenkou. Ale ne nadlouho. Její obranné mechanismy jsou velmi silné, a pokud už zahoří sexuální touhou k někomu, kdo jí nepatří, rozehraje dlouhou a krásnou hru na vzájemné objevování. Nutno též podotknout, pro puritány, že nikdy nikoho nesvedla sama. Vždy pouze podléhala někomu, kdo sám si ji pro tento sladký hřích zvolil. Není tedy žádná odvaděčka manželů od rodin. Nicméně to, co ji na tom baví nejvíc, je právě tato hra na kočku a myš. Vystavuje se jí ráda a opakovaně, nemůže si pomoci. Chtě-nechtě však tato hra sbližuje. Pro ni je sice pak sex sladší, ale zároveň nebezpečnější. Zamilovat se je snadné. Lidé si své milenecké protějšky vybírají podle vlastností, které u svých oficiálních partnerů nenalézají. Zbožňujeme-li se navzájem pak proto, v čem jsme jiní. To je velmi nebezpečné. Ale sex jí s tím líp chutná.

A proč nemá výčitky?
Za prvé, pokud hraje ledovou královnu a cíleně se nechá svést, aniž by sama vysílala nějaké signály, není žádná prznitelka štastných manželství. Každý chlap měl spoustu času stokrát si rozmyslet, zda se s ní do něčeho pustí. Taktéž, pokud se rozhodl, že ano, asi to v jeho manželství nebude tak růžové. Ale ona z toho netěží. Nevěrníky do svého života nechce a proto se drží pravidla, že je může mít ráda, bude s nimi mít ten nejlepší sex na světě, ale domů a do vlastní postele nikdy! Časem by jí totiž udělali to samé, co nyní činí svým zákonitým manželkám. K čemu by tedy byl takový chlap na stálo?

Za druhé, tímhle citovým tréninkem je schopná udržet milenecký vztah v určitých mezích a i když se jí stává, že ji někdy zamrzí, že nezavolal, nebo že už se dlouho nesešli, nakonec stejně zjistí, že jí to zas až tak nevadí a hlavně, že to z jeho strany ani nebylo o tom, že by ji vidět nechtěl, ale spíš o tom, že měl spoustu práce. A tímto se nevymlouvá, ani sebe či jeho neomlouvá... Funguje na záložní zdroj, nebo lépe řečeno na jiný disk. Na Céčku je její skvělý život s partnerem a na eFku vztahy k milencům. Podle potřeby se přepíná. Nijak ji to nevyčerpává, nemá zlé sny (spíš extrémně nadržené) a netrápí se. Jen někdy a jen malinko. Tečka.

Za třetí, miluje svého oficiálního partnera. Nejvíc na světě. Každý den se víc a víc přesvědčuje, že on je ten jediný, kterého vedle sebe v životě chce. Ale ani k němu nemá výčitky; díky občasnému, téměř bezcitovému úletu si pokaždé víc a víc uvědomuje, že právě ON je tím jediným, který má místo v jejím srdci. Není dokonalý, a to, co nenalézá u něj, občas hledá jinde. Nikdy mu to neřekne, protože bych ho zbytečně zranila. Jemu to přináší jen výhody, protože ho zahrnuje láskou.. Ne kvůli výčitkám, ale kvůli tomu, že je jejich vztah každým dalším jejím úletem víc posílen. A on z toho může jen těžit, byť nevědomky...

Je řádnou partnerkou a někdy taky milenkou. A necítí se špatná.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Znal jsem jednu dívku lentilka®sdeluje.cz 30. 08. 2010 - 09:29
RE(2x): Znal jsem jednu dívku hospodynka 30. 08. 2010 - 19:43
RE(3x): Znal jsem jednu dívku lentilka®sdeluje.cz 30. 08. 2010 - 20:24
RE: Znal jsem jednu dívku markisha®blbne.cz 30. 08. 2010 - 22:31
RE: Znal jsem jednu dívku aa 03. 09. 2010 - 09:30
RE(2x): Znal jsem jednu dívku markisha®blbne.cz 03. 09. 2010 - 09:48
RE(3x): Znal jsem jednu dívku dennapicu 03. 09. 2010 - 11:02