Rady pro pokročilé

17. květen 2008 | 09.39 |

Jsou tajemství o životě se ženou, která si předávají jen muži mezi sebou:

"Je velká chyba říct manželce nebo přítelkyni, že jí ty nové džíny DĚLAJÍ hezkou postavu. Musíte brát za základní premisu, že ta krásná postava už tam byla, a říct radši, že ty džíny ZVÝRAZŇUJÍ její úžasnou figuru. Jinak se vám to může ošklivě nevyplatit. To samé platí na výrazy: Ten účes ti zužuje obličej. Nebo Tahle rtěnka tě dělá sexy."

"Když přijde manželka/přítelkyně domů, práskne kabelkou do kouta a začne remcat, že tu kromě ní nikdo neuklízí, není dobré se s ní začít hádat. Většinou ji naštvala kamarádka nebo prodavačka a slíznul bych to i za ně. Lepší je, když jí uvařím kafe a nabídnu, že půjdem na večeři někam ven. To má čas se uklidnit a na to, že bych měl pomáhat s úklidem, zapomene."

"Pánové. Nikdy, ale opravdu nikdy nepomlouvejte její nejlepší kamarádku. I když se zrovna ,navždy' rozešly. Ony se totiž nakonec usmíří a vy si to odnesete!"

"Jsou výrazy, který chytrej chlap prostě svojí ženě nikdy neřekne. Třeba ,Umyl jsem TI nádobí' nebo ,Kde MÁŠ talíře?' a taky na oznámení, že přijede tchýně, neodpoví ,Už zase?'. Chytrej chlap totiž ví, že kamarádit se s tchýní se strašně vyplatí."

"Když máte máslo na hlavě (třeba jste přišli pozdě), nezkoušejte se hádat ani vymlouvat. Tvařte se zkroušeně a noste kytky, dokud to nepřejde."

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Rady pro pokročilé zatoulana 17. 05. 2008 - 10:38
RE: Rady pro pokročilé pajenka®svetu.cz 17. 05. 2008 - 11:37
RE: Rady pro pokročilé hablina 18. 05. 2008 - 22:22
RE: Rady pro pokročilé kobliha 21. 05. 2008 - 11:09