Jsem pro

16. březen 2008 | 12.56 |

Antiradaristé zase protestovali. Nejdříve vyhrožovali, že jich bude až dvacet tisíc lidí, aby se jich nakonec sešlo něco mezi dvacetinou a desetinou původně odhadovaného počtu.
Pseudoargumenty antiradaristů byly již několikrát vyvráceny, přesto si stále melou svou a nestojí o žádnou racionální debatu. Drží se hesla, že se vše musí řídit jen jejich názorem. Cožpak o to, na svůj názor mají svaté právo, ale zavírat oči před jasnými důkazy že se mýlí už není ničím jiným než zaslepeností nevnímat argumenty. Ani jejich zaslepenost nehodlám řešit, jen bych rád naznačil některé souvislosti které si málokdo uvědomuje a téměř nikdo nad nimi nepřemýšlí.

Podívejme se na následující kritéria:

- JAK UMÍME MILOVAT?
- JAK UMÍME BOJOVAT/ZABÍJET?
- JAK UMÍME UMÍRAT?

JAK UMÍME MILOVAT? Místo Romea a Julie - zmalovaní gayové na svých průvodech s poslanci v předních křeslech. Méně manželství, méně dětí, hédonistická antireprodukční sexuální morálka, a nekonečný proud rozvodů a adopcí dětí z jiných zemí a národů - místo vlastních dětí postupný rozpad instituce rodiny a výsledek? Za co bojovat, když ani nedokážete předat svojí zemi svým vlastním dětem, protože žádné děti nemáte, a země již není vaše?

JAK UMÍME BOJOVAT? Omluvy za každého "civilistu” náhodně zabitého během boje, a neschopnost zničit celou vesnici, ze které teroristé pocházejí, a ve které je devět lidí z deseti připraveno udělat to samé co oni.

JAK UMÍME UMÍRAT? Stačí se podívat na nekonečnou diskusi o euthanásii, nebo si přečíst stejně nekonečné články o tom, jak je "lidský život posvátný” dokonce i když jde o život vraha, který má na svých rukách krev desítek obětí, nebo o pedofila a násilníka. A žádný trest smrti! Jaká radost pro teroristy! Jaká radost pro vrahy a jejich komplice! A jak vehementně muslimové tuto ideu podporují v NAŠICH zemích, protože v JEJICH zemích věší vrahy a znásilňovače na hlavních náměstích, a kolaboranti jsou jednoduše stříleni do hlavy na ulici, nebo jsou přivázáni ke čtyřem automobilům, a roztrháni na kusy.

Podívejte se na tato kritéria a řekněte mi upřímně, mohou takoví civilizovaní lidé, jako například dnešní Evropané, doufat ve vítězství ve válce proti primitivním, ale odhodlaným a krutým lidem, kteří mají jednoduchý, ale jasný cíl? A kdo nám může zajistit vítězství, když jim nedáme pořádnou ránu do nosu za jejich aroganci? To je znamení naší slabosti, a oni budou vyvíjet větší tlak apožadovat více.

A co je ještě horší: tato neo-liberální naprostá ztráta principů je nám neo-liberálními "užitečnými idioty” podstrkována jako důkaz naší "vyspělosti”.

Skutečně vyspělí lidé ale nejsou znásilňováni a zabíjeni ve svých vlastních zemích.

SKUTEČNĚ VYSPĚLÍ LIDÉ JSOU PŘEDMĚTEM ZÁVISTI A RESPEKTU - A JSOU OBÁVÁNI.

JE TŘEBA SE BRÁNIT PŘED UŽITEČNÝMI IDIOTY. JSEM PRO RADAR...

(Článeček, který mě inspiroval, najdete TADY)

Zpět na hlavní stranu blogu