Stratil se kocurek

3. prosinec 2007 | 12.34 |

Tuž před tydněm se definytyvně skončil experyment s kocuřymi dvojčatami. Gdo se pamatujetě, jedneho z kocurkuv - Špunta - mi gdosyk přejel v srpnu autem a minulu sobotu od nas odešel jeho bracha kocurek Uzel a už se něvratil. Esy se mu co stalo, esy ho kerasyk zelena kurwa odbuchnula, či se rozhodnul se adoptovať inu familiju, to mi asy nigdi žaden něřekně. Vylepil sem na ulicy třy plagaty s prozbu, nech mi kery řekně, esy ho viděl a kaj to bylo, tuž uvidime, či to přyněse jake vysledki.

obrazek

Stejnak je to s tymi kočkami take jakesyk chujove. Člověk se na nich zvykně, krmi to, stara se o to a potem jedneho dňa už se mu to do baraku něvrati. A nigdi se nědozvitě, co se s nimi stalo.

obrazek

Letos ten rok byl jakysyk divny. V unoře se stratil Pan Kocur Matyjaš - odešel a už něpřyšel, v srpnu zme přyšli o Špunta, fčilek v listopadě o Uzyna. (Uzel, Uzyn..) Maloco mě tak nasere jak to, že se nědozvim, co se stalo z mojimi zviřatami. Ale vidět a chytnuť kereho, jak jim ubližuje, tuž nech je mu Pambu milostivy...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Stratil se kocurek emté 03. 12. 2007 - 18:58
RE: Stratil se kocurek zuzana* 07. 12. 2007 - 17:46