Vyvenči se robku

4. srpen 2007 | 22.31 |

No myslel sem se, že založim novu rubryku "Kurz milovaňa z mjekym", ale seru na to. Za chvilu bysem mjel slupek deset metru dluhy od seznamu rubryk a na hovno by to fšecko bylo. Tuž chuj s tym, budě to v Poradni. Čemu "Kurz milovaňa z mjekym"? No sem su je už trochu starši chlopek, už potřebuju trochu inači zachazeni, než gdyž mi bylo dvacet. A aby bylo to trochu inači zachazeni, tuž je potřeba dluuuuuha předehra. Kolikrat aj paru mjesicu, roku... Něstači hodinu před sexem se pjekně usmivať. Synek, aby byl v pohodě, potřebuje sex. Děvucha, aby byl sex, potřebuje byť v pohodě. Raz zaškobrtnětě a stě su je f prdeli jak Baťa z dřevakami. Vyčtě fšecko, co stě zdupali, od svadby až do fčilejška. Něvim, jak se to ty robki poraďa zapamatovať. A venčeni robki, ku temu fšeckemu patřy. No jak se ju chcetě inač naladiť?

Robkam je třa čas od času zrobiť trochu radosti. Čemu? No jasne že temu, abyzme mjeli klid v baraku. Egzystuje paru zasad. Jasne, že kiselin tež, ale o tych tu oto němluvim. Robka se cely dluhy rok stara o moje pohodli. Chodi do roboty, abysem ja mjel čas se hrať na podnikatela. Chodi do obchodu a nakupuje a pravi, že plati učty. Plati eletryku. Borok děvucha robi na polu a na zahradě jak otrok. Pere, myje nadobi, žehli, vařy, zavařuje... Poklidi dycki šecko, co mi kaj od ruki odpadně.. O děcka se stara... A ja něvim, co fšecko ešče. Je teho faktycki hafo. Tuž či se nězasluži čas od času vyvenčiť? Chtěl sem ju poslať na dovolenu - jasne, že samotnu, či by se se mnu spočnula? Co ze starym chlopem? Enem se dožirať, ni? Loni sem ju poslal ze dva razy , jakesyk to venčeni tež bylo, a jak se to pochvalovala. Letos pravjela, že něchce. No ja se myslim, že němjela s kym a nebo ji na posledni chvilu fšecko stroskotalo, či baj nevjeděla, jak se rozhodnuť, bo sem seděl na koruně, jak žaba na prameňu a nechtěl sem ju pustiť do zahraniča. To nězrobim, gdyž sem se neni isty, že tam zustaně. No co, jak by se vratila nazpadek? Tuž sem ju zebral aspoň fčil o prazninach dva-třy razy na jakysyk ten vylet a myslim se, že ešče neni fšeckemu koněc. No ale dosť bylo srandy, chvilku seryjozně..

Něbudu davať ku zasadam čisla, bo se myslim, že na pořadi nězaleži a splniť je třeba fšecke. A su to zasady, kerymi se řydim. Osvječuju mi se, tuž doporučuju dodržeť.

Rozmazlovať je třa děvuchu po cele cestě aji přy pobytu. Delka pobytu něsmi překročiť hranicu moji trpjelivosti, bo po cely čas je třa se tvařyť mile, přyjemně, usmivať se, nězvyšovať hlas a platiť fšecke učty. A usmivať se aji přy placeni - žadne struhani kiselych gzychtu. Co ji na očach uviditě, je třa ji urobiť. No do očniho pro bryle nětřeba - stači kupiť slunečni. Jak jedětě "Po vlastech českých", zapomeňtě, kaj fšudě matě kamarady, a nědajbože kamaradki. Jak chcetě kaj ku komusyk dojeť, musy se spomenuť ona, bo gvuli ni se jedě na dovolenu. No ja sem to ešče něpravjel? Dovolena a vylety s manželku su jednoznačně pro chlopa pracovni činnosť. Žaden oddech. Furt ve střehu, rozmazlovať a robiť radosť. Něhadať se. Robka ma pokažde pravdu. Držeť hubu, krok a usmivať se. Jak vam to něidě od ruky nebo od huby, tuž na vylety z manželku rezygnujtě a pošlitě ju samotnu. Ona se už kohosyk najdě na mistě, nebo se to naplanuje sama se fšeckym a vy se usmivejtě akurat přy placeni a dejtě ji něomezeny uvjer na cestu.

HEJ! Jasne, že kamaradki se najdě, co stě se mysleli?

A tuž sem ju zebral fčilek ve štvrtek do Luhačovic.

(Indycke pokračovani - pokračovani indy - teda rano)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Vyvenči se robku emté 06. 08. 2007 - 11:54
RE(2x): Vyvenči se robku valach ostravski 06. 08. 2007 - 12:22
RE(3x): Vyvenči se robku emté 06. 08. 2007 - 13:11
RE(4x): Vyvenči se robku valach ostravski 06. 08. 2007 - 14:16
RE: Vyvenči se robku robka 06. 08. 2007 - 21:06
RE(2x): Vyvenči se robku valach ostravski 06. 08. 2007 - 22:20