A sakra!

13. říjen 2009 | 00.05 |

No a fčil mi řeknite, kaj je to "globální oteplování"? Já mám ještě jablka na stromech, která budu muset rychle otrhat ať už prší, nebo sněží a doufám, že to stihnu, než začne mrznout. Škoda jablek, ještě na tom stromě mohly pár týdnů vydržet. Navíc mám k tomu nějaké nedodělané záležitosti, které by snesly ještě pár dní normálního podzimního počasí - jako je pár oprav a pár nedodělků - ani by nemuselo být nějak bůhvíjak teplo. V noci se díky tomu budím hrůzou, jak to budu tento týden stíhat. Navíc ke všemu ve sklepě ani kousek uhlí, žádné dřevo, a na účtě tak na zaplacení účtu za telefon. Na dvakrát zaplacení. Radosti světské až do bezvědomí.. No nezblázním se a užiju si to. Co mě nezabije, to mě posílí. Možná...

A hele, ono je to koukám všechno nakonec úplně jinak. Oteplování se nekoná, šlo jen a pouze o prachy a o vliv. Proč mě to vůbec nepřekvapuje??
Zpráva "z tisku":
Panel IPCC a okolní oteplovači mají už asi tři týdny hlavu v pejru a vedoucí představitelé chodí domů kanály. Prestižní časopis Philosophical Transactions of the Royal Society zveřejnil surová primární data, ze kterých vycházel tzv. "Hokejkový graf". Jejich autor britský klimatolog Keith Briff, mimochodem vedoucí autor IPCC ve věci rekonstrukce klimatu, je nejen nevhodně statisticky zpracoval, ale je prakticky jisté, že je i zfalšoval. Takže výchozí předpoklady pro tvrzení o výrazném a ojedinělem oteplování v posledních dekádách se ukazuje jako zcela běžné a nevybočujíví z průměrů posledních tisíciletí.

Bude zima, bude mráz...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: A sakra! newold®blbne.cz 13. 10. 2009 - 08:06
RE(2x): A sakra! hospodynka 16. 10. 2009 - 12:49
RE: A sakra! jirka skála 13. 10. 2009 - 15:20
RE: A sakra! plasi 20. 10. 2009 - 23:45