Nová azylová politika EU

9. červen 2007 | 17.15 |

Tak a už je to tady ! To co byl jen zlý sen, temná představa v koutku duše, to co si nepřejete, aby se někdy stalo, je náhle skutečností. Toto je začátek opravdového konce svobodné a demokratické Evropy, vlastně České republiky a posledních ostrůvků ve kterých ještě nepřevládla zrůdná idea multikulturalismu. Německo, Francie, Belgie, Nizozemsko už svou bitvu prohrávají. Dobře si tento okamžik zapamatujte, protože odteď už bude jenom hůř.

Jestli teď zůstanete sedět s rukama v klíně a dovolíte politikům, aby odkývali EU všechno co jim nařídí, je to cesta do pekel bez možnosti návratu.

Odteď nebude sedět vedle vašeho dítěte ve škole jen nějaký ten Rom, přibude Pakistánec, hošík z Maroka a negramotné děvče odněkud z Turecka. Budete mít nové sousedy; že jsou jim slušné mravy na které jste byli zvyklí cizí? Inu multikulturní společnost. V sousedství prý bratr zabil svou tureckou sestru, nechtěla si vzít turerckého muže, kterého jí rodina přidělila. Opět vám zvedli daně a do důchodu půjdete až v 70 letech? Inu 70 % vašich nových sousedů nemá práci a někdo musí vydělávat na jejich štědré sociální dávky. Pamatujete si ten kostelík, kde jste měli svatbu, byly pokřtěny vaše děti ? Stojí tam pořád, ale už tam není kříž, ale je to mešita. Vaši dceru napadli muslimští výrostci věčně postávající v ulicích za to, že neměla na hlavě šátek, považovali jí za prostitutku - měla štěstí - několik dívek už letos zavraždili a znásilnili. Zdá se vám, že s touto vizí přeháním? Přečtěte si novou knihu Benjamina Kurase - Evropa snů a skutečností.

Jediná věc nutná pro vítězství zla je... když dobří lidé zůstanou sedět ze založenýma rukama.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nová azylová politika EU lenka* 03. 03. 2010 - 16:03
RE(2x): Nová azylová politika EU valach* 07. 03. 2010 - 19:16