Myšlenka dne 6. října 2016

6. říjen 2016 | 13.09 |

Vážení a milí - zítra jsou volby a já jsem se rozhodl pro vás shrnout pár postřehů.

1. Lidé jsou naštvaní a to moc. Bohužel ale je to důsledek našeho minulého nezájmu. Faktem ale je, že politické strany nám to moc neulehčovaly, když ve volbách nabízely a nabízejí čím dál víc nevýrazné a nečitelné osobnosti, jeichž následné působení v politice je pro všechny jen zklamáním.

2. Politici dělají vše proto, aby se z politiky vytratila politika. Všichni mí protikandidáti se prezentují vším možným, jen ne politickými názory - čest výjimkám. Chtějí si nás koupit, pozor na ně!

3. Média nefungují. Ve většině případů lidé nedostanou ani věcný přehled kandidujících stran a lidí.

Co s tím?
Vládnoucí politici dělají vše proto, aby jim nevyrostla žádná reálná opozice. jejich cílem je lidi ještě více znechutit, aby jich k volbám chodilo co nejméně. Znechutit lidi tak, aby se o politiku prostě přestali zajímat a oni si mohli dělat, co chtějí. S jistotou, že je nikdo zvenčí neohrozí. Musíme se bránit - zajímejte se, podporujte malé a nezávislé, jen tak mohou sílit a být skutečnou opozicí. Stávající velké parlamentní strany nejsou zárukou ničeho - snad jen toho, že se celková situace bude stále zhoršovat a zhoršovat.

Vážení - běžte k volbám a volte jinak!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář