Nechat někoho odejít

17. květen 2015 | 23.26 |

Nechat někoho odejít nemusí být tak těžké. Ve skutečnosti je to lehčí a lehčí, čím lépe se naučíme přijmout, ocenit a milovat sami sebe.

Při rozchodu vycházíte ze vztahu, nikoli z lásky, kterou jste k danému chovali.

I když někoho milujete, ale cítíte, že byste z toho měli odejít, udělejte to. Osvobodíte sebe i toho druhého. Najednou začnete vnímat věci z úplně jiné perspektivy a uvědomíte si, jak stateční, silní a milující jste.

To, že někoho opustíte, neznamená, že už se o něj nezajímáte, jen to znamená, že chápete, že někde jinde budete vy i ten druhý spokojenější.

Skutečná láska překračuje materiální pravdu, protože nehledě na to, jak daleko jsou vaše těla, vaše duše budou navždy spojeny.

"Neexistuje nic jako ‚rozpadlá rodina‘. Rodina je rodina. Nezáleží, jestli máte oddací list, rozvodové papíry anebo adopční dokumenty. Rodiny vznikají v srdci. Jenom pouze pokud jsou tito lidé ve vašem srdci, pak jsou rodina. Pokud přerušíte vazby, pak nejsou rodina. A pokud tyto vazby nenávidíte, pak je to stejně vaše rodina, protože i pocit nenávisti s vámi vždycky zůstane." C. JoyBell C.

Pokud nejste spokojeni sami se sebou, je vysoce pravděpodobné, že nebudete spokojeni ani s tím, koho milujete. Nemůžete totiž očekávat od ostatních něco, co sami necítíte.

Milujte se a buďte na sebe hodní.

Naučte se vést klidný vnitřní dialog a mluvit o sobě jako o někom, koho milujete.

Meditujte. Napište o svých myšlenkách. Dělejte to, co vás baví. Vyjděte si s přáteli. Smějte se, tancujte, chovejte se jako dítě! Dělejte vše, co vám přináší radost.

Děkujte za všechny příležitosti, které vám život do této chvíle nadělil.

Odpusťte, nechte jít a věřte, že život má pro vás lepší plány.

Proč se upínat na něco dobrého, když život chce, abyste dostali něco ještě lepšího? 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář