Agent Orange

8. duben 2015 | 13.05 |

Jeden z hlavních problémů s přípravkem Roundup, nad kterými dohlížející orgány USA zavírají oči, je fakt, že tato chemikálie umocňuje toxicitu chemikálií ostatních. Kromě vyhlazování užitečných střevních bakterií, které tělo potřebuje pro zpracování potravy a absorbování živin, glyfosát způsobuje podstatně vyšší toxicitu aluminia a glutaminu, přidávaných do mnoha dětských vakcín.

"Hliník, glutamát, rtuť – toto všecko je více toxické ve spojení s glyfosátem a myslím si, že proto je vakcínám přisuzován autismus", říká doktorka Seneffová. "Vakcíny jsou dnes vlastně mnohem více toxické, než byly před 20 lety, s přesně tou samou konstitucí. Důvod je ten, že glyfosát umožňuje těmto vakcínovým chemikáliím způsobit mnohem více škody, než by jinak způsobily".

Glyfosfát zabraňuje detoxikujícím orgánům v eliminování chemických toxinů.

Co se týká přímého dopadu glyfosátu na lidské tělo, výzkum řízený doktorkou Seneffovou a mnohými dalšími ukázal, že tato chemikálie zasahuje detoxikující orgány jako játra a ledviny, zabraňujíc jim ve zbavování těla jak glyfosátu, tak různých dalších konzumovaných chemikálií. Glyfosát také omezuje schopnost jater spouštět vitamín D, což doktorka Seneffová věří, že je z velké části příčinou rozšířeného nedostatku vitamínu D.

"Glyfosát narušuje schopnost jater aktivovat vitamín D, a to je velmi jednoduché vysvětlení pro jeho nedostatek. Spoustě lidí se předepisují masivní dávky vitamínu D pro jeho deficit, jen za ....posledních pět let."

"Roundup není pro lidi bezpečný a důvodem je částečně to, že napadá naše střevní bakterie... takže máme dnes obrovské problémy s poškozenými střevy. Celiakie, která skoro sotva existovala, je nyní pro lidi velkou obavou – před 10 lety ani nevěděli co to je.

Glyfosát podporuje vznik alergií

Alergie jsou dalším důsledkem toxicity glyfosátu, jelikož tento odplevelující prostředek narušuje a zabíjí užitečné střevní bakterie, spouštějíc zánět, propustnost střeva, endokrinní narušení a spoustu dalších zdravotních problémů. Celiaková dysfunkce, což je velmi komplexní onemocnění, se pojí s tím vším co glyfosát způsobuje," tvrdí Dr. Seneffová. "Umožňuje přerůst původcům onemocnění, jako je infekce C.difficile.. – způsobující zánětlivé onemocnění střev, propustnost střev,... bílkoviny se netráví pořádně, dostávají se do krevního oběhu a způsobují takové potíže jako bílkoviny v lepku a v kaseinu, zapříčiňujíc tyto potravinové nesnášenlivosti."
Dr. Seneffová také varuje před dalšími přísadami obsaženými v Roundupu, jako oxyláty, které dokonce nejsou testované. Varuje, že tyto chemikálie mohou činit aktivní složky jako glyfosát až tisíckrát toxičtějšími, než jsou samostatně. Také například společné působení glyfosátu a glutamátu spalničkové vakcíny může závažně zesílit toxicitu.

Zdroj

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář