Děvuchy okolo štyrycytki su najfajnějši.

7. září 2006 | 20.58 |

(Článek už byl přeložen do češtiny)

obrazekVitě čemu? Tuž to je jednoduche. F tych rokach uš maju jasne, co s karieru, maju velke děcka, ty rozvedene vyřešenu minulosť. A vjeďa, co chcu. Pytala se mě před jakymsyk časem jedna kamaradka – taka fajna robečka, mala, šikovna sedumatřycytka. Pravi mi: "Či su jakasyk prašiva nebo co, že chlopa na sebe něnalepim?" Tuž sem nad tym přemyšlal, a napisal sem ji asy toť toto: Děvucho to maš na jednu stranu strašně těžke a na druhu uplně jednoduche – jak se to zebereš. Tuž se podiv. Je sy fajna děvucha, ale je ti sedumatřycet. Všecy, co by byli přymjeřeně tvojim rokam su převažně ženati. Tvoje zasady a nazory na mimomanželske vztahy su take, že su tacy chlopi pro tebe něpoužitelni. Tacy, co su eště svobodni, tak něumja trpěť a su podezřeli, bo su to převažně maminčini mazličci a pro život su na guvno. U rozvedenych musiš byť opatrna, bo něviš čemu se rozvedli a namluviť ti možu, co budu chtět. V každym přypadku už najmeň jedenkrat v jakymsik vztahu zklamali. Tuž tu cestu bysem ti nědoporučil, bo je dosť ryzykova. No a vdovcy okolo štyrycytki su nědostatkove zboži.
Tuž esyk chceš na sebe nalepiť chlopa, musyš se v každym přypadku ujasniť na co ho chceš mjeť. Něčekej dluhodobe vztahy a něstěhuj se ho k sobje a na vdavani zapomnij. Budětě sy vzacnějši a něbudětě se hadať. Esyk vztah s ženatym chlopem je pro tebe něperspektyvni a znamosti "na jednu noc" něchceš, tuž ti nězbydě, niž se kupiť paru vibratoru. Ale ti něposekaju travnik přy chalupje.

Děvuchy zpamatujtě se. Štyrycet je něska novych třicet. Matě děcka velke, zavazki vyřešene. O co idě? K vašimu vjeku su přymjeřeni syncy okolo třycytki aji pětadvacet je dobrych. Jasne, že do lužka tež, bo co ze starym chlopem? Stary chlop je jak stojata voda. Něpohně se a smrdi. Přy mladym tež omladnětě. A esy se srovnatě s tym, že ten vztah něbudě na vječne časy a užijetě se ho, tuž vam budě fajně a budětě ščasne. A okoli je po tym guvno.

Ani vztahum z ženatymi chlopkami se něbraňtě, bo o co idě? Užijtě se ten život. Kolikrat se myslitě, že ho budětě moct zopakovať? Esyk už vaš chlopek něchce, či němože, tuž vam budě kolikrát aji vděčny, že mu datě pokuj. Ja sem kdysyk slyšel, že: "přytel ženy me je i přytel muj, on ora pole me, šetřy pluh muj". Ale jednu zasadu bysme měli dycki dodržeť. Nic škaredeho domu něnosiť a děcka nech su manželove. A chuj s tym.

Žijeme enem raz, tuž čemu se to komplikovať? Rozumna robečka vi, a rozumny chlopek něegzystuje. No a my najlepši uš zme su je rozebrani. Mějtě se fajně.

Český překlad:
Víte proč? Tak to je naprosto jednoduché. Po čtyřicítce už mají jasno, co s kariérou, děti už jsou odrostlé, ty rozvedené mají vyřešenou minulost. A všechny už obvykle vědí, co chtějí od života. Ptala se mne před nějakým časem jedna kamarádka – taková milá, příjemná, drobná, šikovná "sedmatřicítka".

Povídá: Copak jsem nějaká prašivá, nebo co, že na sebe nenalepím chlapa?" Chvíli jsem nad tím dotazem přemýšlel a napsal jsem jí asi toto: Holka moje, to máš na jednu stranu naprosto jednoduché, na druhou úplně složité – jak se to vezme. Podívej... Jsi příjemná, sympatická holka, ale je Ti třicet sedm. Všichni možní partneři, kteří by byli přiměřeně tvému věku jsou převážně ženatí. Tvoje zásady a názory na mimomanželské vztahy jsou takové, že tito partneři jsou pro tebe nepoužitelní.
Ti, kteří jsou v tomto věku ještě stále svobodní jsou podezřelí, jelikož nevědí, co je utrpení a jsou obvykle máminými miláčky – a máma, to je pro tebe dost těžká konkurence.
U rozvedených musíš být opatrná, protože nevíš, proč se rozvedli – nakecat ti můžou cokoli. V každém případě ale už nejméně jednou v nějakém vztahu zklamali. Takže opatrně. No a vdovci kolem čtyřiceti jsou jaksi nedostatkové zboží. Moc jich není.
Tak jestli chceš partnera, musíš si v prvé řadě dobře ujasnit, k čemu ho potřebuješ. Nečekej hned dlouhodobé vztahy a nestěhuj se k němu. Nebo on k tobě. A na vdávání raději zapomeň. Budete si vzácnější a nebudete se hádat.
Jestliže vztah se ženatým je pro tebe neperspektivní a známosti "na jednu noc" nechceš riskovat, pak ti nezbývá nic jiného, než si koupit pár vibrátorů. Ale ti neposekají trávník u baráku.
Děvčata vzpamatujte se! Čtyřicet je dnes nových třicet a většina z vás tak i vypadá. Máte děti odrostlé, závazky vyřešené. O co jde? K vašemu věku jsou přiměření partneři tak kolem třicítky, i pětadvacet je dobrých. Jistěže i do postele, protože co se starým chlapem? Starý chlap je jako stojatá voda. Nehne se a smrdí... U mladého omládnete. A když se srovnáte se skutečností, že ten vztah není na věky, a budete si ho opravdu užívat, bude vám dobře a budete šťastné. A vašemu okolí je kulový prd po tom, co děláte nebo ne. Stejně vám budou jen závidět.

Ani vztahům se ženatými se nebraňte, protože o co jde? Užijte si ten život. Kolikrát myslíte, že si ho budete moci zopakovat? Jestliže už váš aktuální partner nechce, nebo nemůže, bude vám i vděčný, že se realizujete jinde a on má klid. Kdysi jsem slyšel, že: "Přítel ženy mé je i přítel můj, orá pole mé, šetří pluh můj". Ale jednu zásadu bychom vždycky měli dodržet. Nenosit domů nic škaredého a děti ať jsou manželovy. A je to.

Žijeme jen jednou, tak proč si to komplikovat? Rozumná žena ví, a rozumný chlap – neexistuje. No a my nejlepší už jsme rozebraní. Mějte se hezky.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Děvuchy okolo štyrycytki su najfajnějši. varner 08. 09. 2006 - 11:42
RE: Děvuchy okolo štyrycytki su najfajnějši. sonja 25. 05. 2008 - 16:04
RE: Děvuchy okolo štyrycytki su najfajnějši. newold®blbne.cz 28. 02. 2009 - 19:40
RE(2x): Děvuchy okolo štyrycytki su najfajnějši. valach* 01. 03. 2009 - 11:26
RE: Děvuchy okolo štyrycytki su najfajnějši. ctyricitka 29. 01. 2011 - 18:08
RE: Děvuchy okolo štyrycytki su najfajnějši. amelie00 16. 04. 2012 - 17:43