Furt nějaké volby..

23. květen 2014 | 11.50 |

Přátelé dnes jsou volby do evropského parlamentu. Je to organizace jednoznačně škodlivá a nebezpečná. Bohužel jinak, než zevnitř se změnit, či zrušit nedá.

V těchhle podělaných volbách jde o hodně. Týká se to naprosto všeho, od ochrany zvířat, přes právo bránit se, až po možnost nazývat věci pravými jmény. Volte koho chcete, ale nevybodněte se na to. Minimálně proto, že kdo nevolí, neměl by pak nadávat. A ono to nadávání někdy aspoň trochu pomůže...

Vlajka eu

Lidé by si měli uvědomit, že čím dál víc zákonů a směrnic, které ovlivňují náš život, se upeče v Evropské unii, nikoli v našem českém parlamentu. Kolem sedmdesáti procent naší nově přijímané legislativy je povinným přejímáním v bruseli (brusel podle vzoru prdel) vytvořených zákonů. Jestliže jsou lidé ochotni volit v domácích sněmovních volbách, protože si uvědomují jejich důležitost, tak ale Evropský parlament je ještě důležitější.

A když vynecháte partaje, jako jsou ty, co mohou za rozkradení ČR a řádění exekutorsko-soudcovské mafie, třeba bude na tom světě i lépe.
Jděte to tam hodit a mějte šťastnou ruku.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář