"Jen" pes..

30. březen 2014 | 06.00 |

Čas od času mi lidé říkají: "halooo, vždyť je to JEN PES", nebo "je to hodně peněz JEN za PSA". Nechápou ujeté kilometry, strávený čas, výdaje vynaložené na "JEN PSA".

Některé z mých nejpyšnějších okamžiků patřily "JEN PSŮM". Kolikrát byla moje jediná společnost "JEN PES", ale ani jednou jsem se necítil bezvýznamný. Některé z mých nejsmutnějších okamžiků přinesl "JEN PES" a v té době tmy a smutku, jemný dotyk "JEN PSA" mě uklidnil a dal mi důvod zdolat den.

Pokud si i ty myslíš, že je to "JEN PES", pak budeš pravděpodobně rozumět i frázím "JEN PŘÍTEL", "JEN VÝCHOD SLUNCE" nebo "JEN SLIB". "JEN PES" přináší do mého života skutečnou podstatu přátelství, důvěry a čisté, nespoutané radosti. "JEN PES" přináší soucit a trpělivost, které mě dělají lepším člověkem. Proto kvůli "JEN PSŮM" budu dříve vstávat, dlouho se procházet a toužebně hledět do budoucnosti.

Pro mě a lidi, jako jsem já, to není "JEN PES", ale ztělesnění nadějí a snů o budoucnosti, něžných vzpomínek na minulost, a čisté radosti okamžiku. "JEN PES" odhaluje to, co je ve mně dobré, odhání moje špatné myšlenky a starosti dne. Doufám, že jednoho dne lidé pochopí, že to není "JEN PES", ale to, co mi dává lidskost a nedovolí mi být "JEN ČLOVĚK".

Tak když příště uslyšíš frázi "JEN PES", jen se usměj, protože oni prostě "JEN NECHÁPOU"... Rex

Šarik

Poslední gaučing

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: "Jen" pes.. apok@lypsÍk 30. 03. 2014 - 09:40
RE: "Jen" pes.. karla 30. 03. 2014 - 12:36
RE: "Jen" pes.. hledam-se 30. 03. 2014 - 13:32
RE: "Jen" pes.. sayonara 30. 03. 2014 - 22:51