Strašny pruser

5. září 2006 | 13.51 |
O tym, že policajti keřy spolupracuju s mobilnim operatorem možu namjeřyť uživatela mobilniho telefonu, o tym vija všecy. Ale přectavtě se, že to može zrobiť každy, kery ma internet! To budě myslim najvjetši skandal historyji telekomunikacy...

Něvim čemu gdo zpřistupnil každemu možnosť satelitniho zamjeřeni každeho mobilniho telefonu a eště aji s možnosti vyfoceni přyslušne osoby (esyk něni kajšik v jakesyk chalupě ve vnitřku) a něvjeřyl sem temu, dokud sem se něpřesvječil na vlasne očy...

Něvjeřytě? Přesvječtě se!

Esyk chcetě zystiť, gdě je a co robi pravje fčil aktualně tvoja najlepši manželka, či kdosyk podobny - esyk ma mobilni telefon u sebe - potem stači kliknuť na spodek na internetovy odkaz a vyplniť čislo telefonu.

Faktycki stači napisať enem telefonni čislo (nězapomni na předčisli statu: +420606123456) bez mezery a klepnuť na tlačitko "Localizar" na adrese:

http://www.teapetece.com/moviles/

Z ohledem na veliku dalku od satelitu fotka hledane osoby može byť trošečku rozmazana.

POZOR! Autor blogu něma žaden vztah z nělegalnim zamjeřovanim majitelu mobilnich telefonu. Tato informace je zveřejněna enem kvuli odhaleni nekerych souvislosti!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře