Myšlenka dne 02. 07. 2012

2. červenec 2012 | 11.50 |

1) "Svět je takový, jaký si myslíme že je.” Znamená to, že neexistuje nějaký společný objektivní svět stejný pro všechny. Vy "to" vnímáte určitým způsobem a to, jak se cítíte, je také jen na Vás.

2) "Neexistuje žádné omezení.” Vesmír možností je nekonečný a všechno, co učiníte, má následky a tedy ovlivňuje Vás i ostatní.

3) "Energie plyne tam, kam se soustředíte.” Uvnitř Vašeho těla i vně. Díky tomu je možné léčení. Jednotlivé prvky "reality" přitahujete pouze svou pozorností a svým soustředěním na ně.

4) "Okamžik síly spočívá v přítomném okamžiku.” Včerejšek a zítřek existuje pouze ve Vaší hlavě. Pokud se nechcete minout se životem, tak buďte bdělí a přítomní. Z minulosti si vezměte poučení a budoucnost vytvářejte tím, jak žijete v přítomnosti.

5) "Mít něco rádi znamená být s tím šťastni.” Čím jste spokojenější a šťastnější, tím snáze toho dosahujete.

6) "Veškerá síla pochází z nitra.” To, co se objevuje uvnitř, se dříve či později objeví navenek a naopak. Čím se obklopíte, to bude působit na Vaše nitro. Stejné přitahuje stejné.

7) "Účinnost je mírou pravdivosti", neboli platí tedy to, co funguje, zbytek jsou pouhé teorie. Pokud to, co děláte, nepřináší žádoucí výsledky, začněte dělat něco jiného nebo to dělejte nějak jinak.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře