Debordelizace

16. březen 2012 | 22.10 |

Bordel v hlavě - bordel v životě, hučel jsem do svých děvčat dlouhá léta tato slova. Jsou pravdivá - a co je hlavní, přišel jsem na to úplně sám. Naštěstí i moje dcery s přibývajícími lety pochopily, proč jsem je spoustu věcí nutil dělat, proč jsem říkal to, co jsem říkal a dnes konečně jedna i druhá úročí všechny ty slzy, které za ta léta vyplakaly kvůli tlaku, jež jsem na ně vyvíjel. Jsem na ně opravdu pyšný - a říkám to tak, aby to bylo slyšet i ve Vítkovicích.

Pro vás, kdo pochopili, k čemu byl seriál "Miluj svůj život" a pro ty, kdo chtějí další korespondenční kurz s návodem, jak dělat věci lépe a být úspěšnější v životě, práci a vztahu (hele, nepolemizovat, jo? To že jsem jedné dlouhodobě nefunkční osobě doporučil změnit působiště a ona souhlasila a odešla od odpovědnosti, neznamená, že jsem selhal - koneckonců rozbor téhle situace bude součástí některého semináře jako příklad) chystám další korespondenční kurz tentokrát o tom, jak si vyčistit hlavu.

"Miluj svůj život" odkládám "ad acta" protože jsem se zařekl, že už žádná křídla opravovat žádné poraněné Andělce nebudu a hodlám to dodržet. Už mě neukecáte. Ale budu na probrané občas narážet a bylo by dobré si oživit témata, aby byly souvislosti jasnější. "Miluj svůj život" vede lepšímu pochopení sama sebe a k pozitivnímu myšlení. Debordelizace k pochopení, že JENOM pozitivní myšlení k úspěchu nestačí.

Je jaro, dělá se jarní úklid ve věcech, proč neudělat jarní úklid i v myšlenkách? Je to prakticky stejné a je to tak jednoduché, že to vypadá až neuvěřitelně. Ovšem má to háček. Autorská práva. Povídání o zpívání tudíž nebude v rubrice "Sebezdokonalování", i když by tam patřilo. Bude pod heslem v "Pravdivých lžích". A tedy přístupné jen úzkému okruhu osob. Zkontrolujte si prosím, zda máte platné heslo pro vstup do rubriky, nedávno jsem ho měnil, a pokud nikoli a stojíte o další porci textů, řekněte si o ně, tedy o to heslo, na e-mail valach.ostravski(at)gmail.com. Jinak tam klidně budu sám a zůstanu v pohodě.

Texty NENÍ povoleno šířit, jsou jen pro vlastní potřebu a růst. Nebudu je výrazněji upravovat v tom smyslu, jak jsem upravoval texty určené pro přímou komunikaci a kde s autorem nesouhlasím, tam se to ode mne dozvíte a předpokládám, že i vysvětlím i to, proč nesouhlasím. Diskutovat bude možno v komentářích, nebo soukromě via e-mail. Kde bude potřeba soukromí, budou komentáře moderované.

Takže po neděli začínám(e) uklízet. Připravte si tužku a velký blok na poznámky a udělejte místo na stole.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Debordelizace lentilka®sdeluje.cz 16. 03. 2012 - 23:58
RE(2x): Debordelizace valach-ostrawski 17. 03. 2012 - 00:49
RE(2x): Debordelizace hospodynka 17. 03. 2012 - 10:55
RE(3x): Debordelizace valach-ostrawski 17. 03. 2012 - 11:28
RE: Debordelizace amelie00 25. 03. 2012 - 01:58
RE(2x): Debordelizace dennapicu 26. 03. 2012 - 00:52
RE(3x): Debordelizace amelie00 26. 03. 2012 - 02:08