Víno, ženy, zpěv..

15. leden 2012 | 00.01 |

Ani to nečtite, je to enem ztráta času.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           -

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           -

-

-

-

Víno, vínko, vínečko.

Možu tak leda to hroznové - né z hroznů, to ně pani dochtor zakázala, že by ně to nedělalo dobrotu, že to néni zdravé, a při tem sa všeobecně ví, že vínečko rozšiřuje cévy a tož by mělo krevní tlak snižovat. Ale tam bude asi problém s tú - onů. Dyjabétes. Teda asi. Tož z bezpečnostních důvodů žáden ankahól, ale já nikdy nebyl a to ani zamlada, velký piják, tož ně to zase toléj nebere.

Já miloval už v školce dívčí smích, když ublížil kluk holce, poznal sílu pěstí mých. A potají jsem chrupky chodil krást, to pro dva malé cůpky, co mě dokázaly zmást. A bylo by to se mnou rostlo dál, leč pak jsem na Národním výboru ve slabé chvilce řekl ano jedné tehdy naprosto skvělé holce, které před časem v nějaké sektě vyhučeli díru do hlavy a vymyli mozek a která se následně proměnila v energetického upíra. Je zvláštní, jak se z krásné holky s přibývajícími lety stává škaredý chlap, co mě bije a bere mi peníze.

Tady je nutno poznamenat, že to velmi nerad přiznávám, ale upír nade mnou zvítězil a může slavit. Ano, zkáza je trvalá, nastavený sešup už nelze zastavit, lze ho jen více či méně úspěšně brzdit nebo spíše jen malinko přibržďovat. Radost z toho žádnou nemám, ale jsem smířen s nevyhnutelným a protože to, s čím se člověk srovná, už mu nemůže víc ublížit, jsem stále v pohodě navzdory realitě. Jen bych zas potřeboval trochu motivace, ale kde ji vzít? 

Faktem je, že bych asi už neměl rozjíždět nic nového a nečíst romány na pokračování. Průser ovšem bude, když to dojde do stavu, kdy by si člověk neměl pouštět dlouhohrající desku. Ale vinylové desky jsem poslal své drazemilovanéstáleještěchoti, tak by to stejně nešlo, ač gramofon mám.

No a tak mám za sebou dlouhý a zcela zbytečný úvod k tomu, co jsem chtěl a mohl udělat i bez řečí. Zazpíváme si, co říkáte? Trošku stylově. Na svět přichází další karaoke nahrávka. Kromě ní mám připravené ještě dvě jiné tak pojďme na to. Jak tak o tom přemýšlím, už je toho docela i dost na vydání CéDéčka. Ale asi by mě to neuživilo. Dočetli jste až sem a zjistili, že je to fakt ztráta času? No vidíte, já vás varoval. Tak volume down a příjemný poslech.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Víno, ženy, zpěv.. inenaso 15. 01. 2012 - 05:39
RE: Víno, ženy, zpěv.. lentilka®sdeluje.cz 15. 01. 2012 - 09:26
RE: Víno, ženy, zpěv.. hospodynka 15. 01. 2012 - 10:16
RE(2x): Víno, ženy, zpěv.. valach-ostrawski 16. 01. 2012 - 00:26
RE(3x): Víno, ženy, zpěv.. amelie00 21. 04. 2012 - 16:55