Kterak utáhnout chlapa na vařené nudli

9. leden 2012 | 19.55 |

Jsme zvyklí děvčatům mazat med kolem tváře a lichocení jim je věcí zcela obvyklou, společensky zatím ještě únosnou, místy povinnou a často požadovanou. Většina z dívek a dam je tudíž na tento způsob komunikace zvyklá a umí si jej náležitě vychutnat, některé jej dokonce přímo vyžadují a ty ostatní jsou alespoň potěšeny, byť existují i takové výjimky, co.. Ale nerozvádějme to příliš.

U mužů je to poněkud jinak. Jen málokterý muž je zvyklý, že se mu dostane uznání, natož že by mu některá lichotila a když k něčemu takovému dojde, hledá spíš skrytý důvod, než by si to prostě jen užíval. Ale je tu několik vět, na které většina mužů slyší - schválně to doma vyzkoušejte.

Mužům je třeba zdůrazňovat, že umí. V kuchyni, v práci, při sportu, v garáži nebo v posteli (tam zejména). Muž potřebuje slyšet, že je v něčem dobrý. Věta, kterou mu to spolehlivě sdělíte, zní: To zvládneš. Ale pozor. Tohle mu neříkejte v posteli, tam jen předstírejte vzrušení a orgasmus tak, jak to obvykle děláváte. To rovněž dosti spolehlivě zabírá.

Velmi upřímně pak vypadá slovní spojení, na které muži hodně dají, zejména, když žena umí upřímnost skutečně dobře předstírat: S tebou se cítím tak (bezpečně, šťastná, krásná, vzrušená nebo cokoli, co je odrazem jeho snah a úsilí.) Když se muž o něco snaží, tak ať taky pocítí, že jeho snaha má nějaký smysl a že to, co dělá, funguje.

Mužům nestačí říct, že jim to sluší. Je třeba zdůraznit jednotlivé části těla, které máte na mysli. A když se žena při následující větě zmiňovaných částí těla dotýká, je to jenom pozitivní a znásobuje to účinnost: Miluju tvoje.. (a sem vložte nějaký fyzický atribut mužova těla - ruce, oči, úsměv, rty, ramena. Opět je výhodné předstírat upřímnost - chlap je slepý, nepozná, že to nemyslíte vážně.)

Já samozřejmě vím, že na partnerovi je nejdůležitější stav konta a společenské postavení, ale jen opravdoví úchylové ocení větu: "Miluju tvoje prachy." U všech ostatních uspějete trochu jinak. Muž naopak chce slyšet, že s ním nejste jen kvůli jeho penězům, ale kvůli souznění duší. S úspěchem můžete pro takový případ použít větu: Je mi s tebou tak dobře..

Když už se kvůli vám chlap umyje, oholí a oblékne si čisté prádlo spodní ba i svrchní oděv má na sobě čistý a dokonce použije vodu po holení, nebo kolínskou, máte opět šanci zabodovat. Řekněte mu, že se vám líbí to, co pro vás a kvůli vám udělal, věřte, že to pro něj nebylo jednoduché. Řekněte mu: "Miluji jak vypadáš v tom.. (a tady doplňte nějaký kus oblečení, který má zrovna na sobě.) Nebo Miluju, jak voníš, v případě, že je použitá vůně akceptovatelná a muž oblečený naprosto nemožně.

Líbilo se vám rande s ním alespoň trochu, chcete mu dát ještě druhou šanci a ráda byste mu dodala silnou motivaci k tomu, aby to příště bylo (ještě) lepší? Muž potřebuje slyšet, že to, co pro vás udělal ve snaze vás okouzlit, se mu povedlo. Potřebuje potvrdit, že podívaná byla pro vás akceptovatelná a že jste se zas až tak úplně nenudila. Pochvalte ho větou: "Tohle byla ta nejlepší večeře rande, víno, dárek... (doplňte to, čím se na vás snažil zapůsobit).

Co bych si bez tebe počala? Jde asi o ten nejprovařenější kompliment směrem k mužům. Samozřejmě, že byste počala s kýmkoli jiným, ale z nějakého neznámého (mně neznámého, vy vždycky znáte svoje důvody)  důvodu máte políčeno právě na tohohle chlápka. Tato věta dodává muži pocit nezbytnosti, který dost výrazně brnká na strunu mužské ješitnosti a velmi posiluje jeho ego. Zkuste, funguje to.

Lovu zdar!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Kterak utáhnout chlapa na vařené nudli inenaso 09. 01. 2012 - 20:24
RE(2x): Kterak utáhnout chlapa na vařené nudli valach-ostrawski 09. 01. 2012 - 20:41
RE(3x): Kterak utáhnout chlapa na vařené nudli inenaso 10. 01. 2012 - 07:47
RE(4x): Kterak utáhnout chlapa na vařené nudli valach-ostrawski 10. 01. 2012 - 11:18
RE(3x): Kterak utáhnout chlapa na vařené nudli aknazuz 17. 01. 2012 - 01:36
RE(4x): Kterak utáhnout chlapa na vařené nudli valach-ostrawski 17. 01. 2012 - 09:49
RE(2x): Kterak utáhnout chlapa na vařené nudli lentilka®sdeluje.cz 09. 01. 2012 - 20:56
RE(3x): Kterak utáhnout chlapa na vařené nudli valach-ostrawski 09. 01. 2012 - 21:06
RE: Kterak utáhnout chlapa na vařené nudli apok@lypsÍk 09. 01. 2012 - 22:35
RE(2x): Kterak utáhnout chlapa na vařené nudli valach-ostrawski 09. 01. 2012 - 23:07
RE: Kterak utáhnout chlapa na vařené nudli sayonara 10. 01. 2012 - 07:47
RE: Kterak utáhnout chlapa na vařené nudli ovesná vločka 10. 01. 2012 - 21:48
RE(2x): Kterak utáhnout chlapa na vařené nudli valach-ostrawski 10. 01. 2012 - 23:04