Bez spojení

9. září 2011 | 17.40 |

Zatracená zkurvená práce! Mám absťák jak blázen, už od úterka mi nefunguje wi-fina - poskytovateli připojení vyhořel po výpadku proudu vysílač a došlo k něčemu na trase, co asi nějak vyřadilo, či zablokovalo můj Ovislink - nejsem specialista, těmhle věcem nehovím a na netu hledat jaksi nemůžu.. Ale co je na celé věci nejúžasnější? Sdělení firmy, že jejich servisní technik mě navštíví v pondělí v deset nula nula. A sdělení přes e-mail - no pochopíte toho debila? Já mu tři dny melduju, že mi nefunguje připojení, chci po něm vysloveně, aby se obtěžoval zvednout telefon a on mi odpovídá mejlem. Ještěže u mamky a u dcery se na okamžik můžu připojit - ale znáte to. Jiná nastavení, jiné prohlížeče... Všechno je jinde a jinak.

A tak nemůžu ani účty platit... Kurva zelená, nepokosená!

Tak jsem si říkal, že kdybych já, jako servisní technik měl jejich reakční doby a plynový kotel šel opravit až po týdnu od nahlášení závady, moji klienti by mě elegantně nakopali do prdele a hledali by někoho jiného.

A přitom až doposud byla ta firma úplně bez problémů...

Jo a abych nezapomněl, komu jsem se měl ozval a neudělal jsem to, tak víte proč a víte i to, kdy se to pravděpodobně změní.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Bez spojení lentilka®sdeluje.cz 09. 09. 2011 - 18:38