Vymírání populace je mýtus.

20. červenec 2011 | 02.22 |

Evropa že vymírá? No a co? Prostě se velikost populace vrací na úroveň udržitelného rozvoje - lidí je jak sraček, kdejaký Zelený Khmer nebo Iluminát plánuje snížení populace na šestinu původního stavu celosvětově, takto to bude jen přirozený jev. Jen v ČR je plus-mínus půl mega nezaměstnaných a de facto nezaměstnatelných bez ohledu na to, zda jsou nezaměstnaní profesionálně, či nikoli. Není pracovních míst, soudruzi, a ta, co zbývají, vyháníme zvyšováním odvodů do Číny a jiných míst příznivějších pro podnikání. Na co nám tedy  bude rostoucí populace, když ji nebude kde zaměstnat? A když hovořím o zaměstnání, myslím tím zaměstnání produktivní, vytvářející NOVÉ ZDROJE financí a potažmo daní. Ne umělý nárůst úřednických míst, jak to řešili soudruzi z růže. A na co nám jsou přistěhovalci, kteří umí, sice na vysoké úrovni, ale jen pohánět velbloudy?

Zlikvidovali jsme prakticky veškerý průmysl i zemědělství, aniž bychom si uvědomili (já si ovšem myslím, že to bylo záměrně a vědomě), že tím likvidujeme kupní sílu obyvatelstva: http://jezevec-mrzout.pise.cz/141644-co-jsme-za-dvacet-let-od-prevratu-dokazali.html,  a teď ještě rozprodáme zemědělskou půdu a je vymalováno. Můžeme se sbalit a jít, ve vlastní zemi už nám nebude definitivně patřit vůbec nic. Ovšem kam půjdeme? Všude NWO...

Zboží sice můžeme dovézt ze zahraničí, ale musíme ho něčím zaplatit. A čím ho zaplatíme, když už teď si každý rok zasekáváme do rozpočtu nejméně stomiliardovou sekeru? A teď ještě soudruzi z Nečas-Kalouskovy party nejdřív srazili svými idiotskými nápady ekonomiku na kolena a teď jí zvýšením DPH zaryjou dršku do země úplně. Nějaký čas to ještě půjde, lidé budou prodávat majetky, aby měli co jíst a někteří si budou ještě chvilku půjčovat a vyrážet dluh novým úvěrem, dokud nebudeme úplně všichni v exekuci.

Výsledným efektem této hospodářské činnosti šíleného chemika  a hloupého účetního nejlepšího ekonomického ministra v Uhniji budou plné obchody zboží, na které se budeme moci tak akorát koukat, protože nebude nic, co bychom mohli poskytnout jako protihodnotu. Ale opět jen nějaký čas, protože i obchodník musí platit za svoje zboží třebas by to bylo zahraničnímu výrobci.

A poslední zhasne.

 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Vymírání populace je mýtus. lentilka®sdeluje.cz 20. 07. 2011 - 07:33
RE: Vymírání populace je mýtus. slanka 20. 07. 2011 - 13:32
RE: Vymírání populace je mýtus. radim valenčík 01. 06. 2016 - 12:37