Slovo do pranice.

30. květen 2011 | 17.50 |

Ženy si rovnoprávnost obou pohlaví vybojovaly. Ty, které k tomu přišly jak "slepé k houslím" a hledají skutečné Muže-Lovce-A-Ochránce-Rodiny se prostě musí smířit s tím, že už je nenajdou. Pokud ženy chtějí rovnoprávnost, potom ji musí brát i se všemi negativy. Příroda je určila primárně k "ochraně potomků a udržování ohně v jeskyni" a muže k "obstarávání potravy a obrany" své rodiny. Ten úkol ženy mužům vzaly. A tím jim vzaly i pocit hrdé zodpovědnosti, která jim bezvýhradně patřila. Přizpůsobili se a proto se dnes chovají v drtivé většině jako malí, nezodpovědní kluci - betasamci.

Já si myslím, že se časem dostaneme zpět k mnohem přirozenějšímu modelu, k polygamii. Stejně už to totiž víceméně funguje i dnes, silní a schopní muži mají více žen a není to žádné tajemství, přičemž povětšinou i ty ženy to rády akceptují, protože jejich hodnoty leží jinde - a je to tak v pořádku.

Silní a schopní muži jsou obvykle rovněž i bohatí. Jako lidstvo tento model stále známe, v arabském světě nic neobvyklého. U nás je to často chybně vnímáno a prezentováno jako "utlačovatelský model". Kdo o tom systému něco ví vám ale potvrdí, že každá z žen vstupuje do polygamního svazku dobrovolně a "současná žena" to musí schválit. Muž se zároveň o všechny ženy musí starat "rovnoprávně" tj. všem stejně a samozřejmě je musí uživit, to je jasné, jinak by si ho nebraly.

Takže náš současný systém, který nutí ženy být pouze "samoživitelkami" a milenkami bohatých mužů je vlastně pro ženy velice nevýhodný a já vůbec nechápu, že ještě nevzniklo žádná opravdu feministické hnutí, které by požadovalo právo žen na společného zákonného muže.

Víte kolik pozitivních prvků by to do naší společnosti vneslo? Všechny "milenky" by se rázem staly manželkami, se všemi právy jejich i jejich dětí. Geny silných a schopných mužů by se množily mnohem více a navíc za podpory celé společnosti. Ušetřili bychom za právní výlohy a zbytečné tahanice o majetek. Děti by žily v mnohem harmoničtějším prostředí velké rodiny - ne jako dnes, kdy 70% osamocených jedináčků je doma s matkou živitelkou.

Ženy by byly na vrcholu blaha, si to jen představte, jestli máte uvařit pro jednoho nebo pro deset už není takový problém, ale když se dohodnete, jedna vaří, druhá hlídá děti, třetí jde nakoupit, čtvrtá relaxuje; když se dohodnou, idylka je nemine a muž do toho všeho sype peníze, protože je vyladěný i po sexuální stránce, když jednu bolí hlava, žádný problém...

Slovo do pranice, že?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Slovo do pranice. newold®blbne.cz 30. 05. 2011 - 20:03
RE(2x): Slovo do pranice. hospodynka 30. 05. 2011 - 21:21
RE(3x): Slovo do pranice. lentilka®sdeluje.cz 31. 05. 2011 - 05:58
RE(4x): Slovo do pranice. valach-ostrawski 31. 05. 2011 - 13:43
RE: Slovo do pranice. newold®blbne.cz 31. 05. 2011 - 06:59
RE(2x): Slovo do pranice. lentilka®sdeluje.cz 31. 05. 2011 - 07:49