Už ani zazpívat...

23. červenec 2009 | 04.15 |

Kurecpata, kaj je do štajgrove řytě ten čas, gdy sem ešče byl mlady a šikovny synek? Fčilek už pomaly aj o tym "a" je možne s uspjechem zapochybovať. Kaj je ten fajny čas, kdy platilo to stare zname "vino, ženy, spjev"? No dobra, moc sem temu ani tehda nědal, ale přece enem byla jakasyk sranda. A fčilek? Jak idě o chlastačku, tuž na to už mam rezave trubki, jebnuty a přepaleny kotel a strhnuty manometer. Jak idě o robki tuž mi řeknitě, kera z vas by se ešče zahazovala z impotentem - viagra je furt ešče za moc peněz a tež co ze starym chlopem - no schvalně děvuchi, řeknitě, co s takym, co se do zrcadla musy kuknuť, aby zjistil, či je synek, či děvucha, bo inač přes břuch cosyk viděť něma šancu? Stary chlop je jak stojata voda - nehně se a smrdi.

Ale co mě neska faktycki dožralo, bylo to, jak sem zjistil, že už se ani zaspivať moc němožu. A z gitaru už tym tuplem ni. Vytahnul sem gitaru z futrala a že se cosyk najdu ve svojich starych spjevnikach a oprubuju to zmačknuť. Fakt je to na chuja, bo už se mi ruki na hmatnik pomaly něvejdu, ani už němam ten stisk a rytmus už tež něudržim. Je fest poznať, že treningu moc nědam. Tak to je a ni inač. Uvidime, esyk se mi povede ešče se cosyk naučiť na klavesy. Ale to až s časem. Tam se zda, že jak se něbudu spichať, tuž je možna jakasyk šanca ešče cosyk ze sebu zrobiť. Akordeon sem něchal v kuferku, ve štyry nad ranem by to bylo už za moc - za moc velky kraval.

Vytahnu aspoň jednu svoju starši nahravku a podělim se o ňu. Nic moc frajeřyna, ale posluchnuť se to da. Jasne, že zas nic pro Sargo.

Tuž tak na rovinu.

Fajny deň přeju.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Už ani zazpívat... contritus 23. 07. 2009 - 08:03
RE: Už ani zazpívat... euridika 23. 07. 2009 - 13:14
RE: Už ani zazpívat... markisha®blbne.cz 24. 07. 2009 - 15:25