Pojďme k volbám!

5. červen 2009 | 13.04 |

Motto: Zemi jsme nezdědili od našich předků, ale máme ji vypůjčenou od našich potomků.

Když chci něco změnit, musím se toho zúčastnit. Jsem "pravičák". Chci sám za sebe rozhodovat a nést odpovědnost za svoje činy. Chci sám rozhodovat o svých penězích. Nehodlám akceptovat Topolánkovy veletoče, Paroubkovo vyhrožování a Rathovo nedodržování zákonů. Chci mít jasná, jednoduchá pravidla. A nikdy nepodepisuji bianco-směnky a nesrozumitelné smlovy. A TO VŠE CHCI UMOŽNIT I PŘÍŠTÍM GENERACÍM. Dát možnost našim potomkům rozhodovat sami za sebe.

Z toho všeho vyplynulo, že jsem se už před nějakým časem stal Svobodným občanem. Příště možná ty důvody rozvedu více, ale teď Vás chci vyzvat:

POJĎTE PROSÍM SE MNOU K VOLBÁM!

Posledních několik voleb jsme se nechali (my voliči) zahnat dvěma velkými křiklouny k urnám a dostatečně vystresovaní jsme tam hodili jednoho z nich, "aby nevyhrál ten druhý". Nenechejme se prosím oblbovat donekonečna: volby do Evropského parlamentu NEURČÍ českou vládu. Nebojme se, že náš hlas propadne. Dovolme si ten luxus - a vyberme si konečně program, který se nám opravdu líbí!

KAŽDÝ hlas je důležitý. Nezapomínejme, že v eurovolbách nejde ani omylem o složení české vlády, nenechejme se znovu ukřičet modro-oranžovými hulváty. Protože pokud přistoupíme na tu jejich vylhanou hru a hodíme jim svůj drahocenný hlas JEN proto, aby nevyhrál ten druhý, tak prohrajeme především my sami! To náš hlas bude ZTRACENÝ! Protože oni dostanou opět svých pohodlných 30% a mohou se dále holedbat tím, jak dokonale to vedou, jak vysokou mají podporu veřejnosti, jak jsou skvělí(!!!).

POJĎME K VOLBÁM!

Samozřejmě - volte jednu z velkých stran, pokud se vám líbí její program či kandidáti. Ale prosím nevolte ji už jen proto, aby nevyhrála ta druhá. Tím jednoho i druhého nerozdílně pouze podpoříte v jejich nabubřelosti a kolečko jejich nadutosti se na další roky jen hermeticky uzavře...
Dnes a zítra volte prosím srdcem.

Znovu opakuji: Teď volíme do Evropského parlamentu. Tyto volby tedy NEROZHODUJÍ o tom, kdo bude v české vládě, ale ukážou, jestli dostane šanci promluvit do české a evropské politiky nová strana.
Dejme společně tuto šanci Svobodným.

Je nejvyšší čas vrátit do politiky slušnost a věcnost!

Dovolte mi rovněž, abych Vás velmi neskromně požádal o projev vašich sympatií pro pana Petra Viktorýna - zakroužkováním kandidáta číslo 11. Domnívám se, že nejen celkový výsledek, ale i pořadí jednotlivých kandidátů bude mít určitou vypovídací schopnost.
Děkuji.
Jirka

(S použítím Jezevcova textu)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Pojďme k volbám! furie®blbne.cz 05. 06. 2009 - 14:59
RE(2x): Pojďme k volbám! valach* 05. 06. 2009 - 15:41