A opět je tu odlehčený pátek

27. březen 2009 | 00.29 |

Ta tradice se mi vážně líbí. Děkuji vrcholovým sportovkyním  za zaslání fotografií - vy, co jste tak dosud neučinily, pořád máte šanci svoji reputaci napraviti, sic slibotechnami nazvány budete a s jako nevěrohodnými i nadále s vámi jednáno bude. A to je něco, co velmi nerad činím, neb mne to velmi bolí na duši.

Ač první den jarní již za námi dávno jest, venku stále globální oteplování zuří a konce v nedohlednu. Přesto jak již starý Suvorov pravil: "Kdo je připraven, není překvapen", i my se připravíme na to, že přeci jen se oteplí a ven možné vyraziti bude. Pro případ, že meze stále ještě neoschly by, přidáme dalších několik možností, kterak vyřáditi se za pomoci vlastního přibližovadla. Pozice nazvaná

Výměna oleje

je velmi vzrušující, i když to vzrušení pochází hlavně z možnosti odhalení. Využitelné to je, pojedete-li s přáteli kamkoli vozem - třeba večer z taneční zábavy, z klubu a podobně. Partneři - předpokládají se partneři různého pohlaví - si vzájemně sáhnou do rozkroku a snaží se udělat se navzájem dříve, než dojedou na místo určení. Výhodné je to zejména v chladnějším období, kdy je celou aktivitu možno skrýt pod kabát. Jde o velmi kvalitní zábavu zejména v opilosti a skvělé je, že jde o zcela bezpečný sex. Riziko? Že vás závistivý kamarád, který řídí, vyhodí z auta.

Výměna oleje


Čerpadlo

je skvělá poloha pro dobrodružnější povahy, které vzrušuje riziko odhalení ze strany kolemjdoucích nebo veřejných orgánů. Prostě při této pozici musíte počítat s tím, že by vám do toho mohl někdo začít kecat. Provozuje se venku na kapotě vozu, standardní varianta vypadá tak, že partnerka se ohne přes haubnu a partner ji bere zezadu. Chcete-li ovšem projevit trochu originality a smyslu pro styl, pak nechť si partnerka lehne zády na kapotu auta, partner si stoupne před ní a její nohy si položí na ramena. Oboustranný orgasmus by měl být zaručen.

Partner při této pozici dráždí partnerčin bod G (a pravděpodobně i body H, Ch, I, J, K a L) jako by šlo o život a každou chvíli měl nastat konec světa. Technika je to ovšem velmi nápadná a nedoporučuje se ji provádět na místech, jako jsou parkoviště u hypermarketu nebo na náměstí a už vůbec ne před psy.

Čerpadlo

Šaltpáka

je pozice, kdy si partner klekne čelem k zadnímu oknu rozkročmo přes přední sedadla, tedy vlastně obkročmo přes ruční brzdu. Penis prostrčí (a vystrčí) mezerou mezi sedačkami dozadu. Partnerka sedící vzadu se předkloní a vezme jej do úst, partner se uvolní a nechá věcem volný průběh. Vzhledem k tomu, že na partnerku nedosáhne rukama, má tato pozice lehoulince perverzní nádech srovnatelný snad částečně se situací, kdy se partner nechá v ložnici svázat. V této pozici ovšem hrozí, že se partner zvrátí dozadu a dosedne na řadící páku.

Šaltpáka

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: A opět je tu odlehčený pátek femme 27. 03. 2009 - 00:43
RE: A opět je tu odlehčený pátek newold®blbne.cz 27. 03. 2009 - 07:28
RE(2x): A opět je tu odlehčený pátek valach* 27. 03. 2009 - 07:58
RE: A opět je tu odlehčený pátek davidhavel 27. 03. 2009 - 15:04