Ekologicke natěrove hmoty

25. únor 2007 | 21.47 |

Tuž vam něvim, jak se k temu postaviť. Ale o co idě. Potřebuju natřeť okna. Je už to paru rokuv, co zme na tym robili. Problem neni f tym, že něvim, kery mi to zrobi. Jedine ruky, kere su na to k dyspozycy, su ty moje. F tym problem neni. Ale čim to natřeť? Chovať se "ekolgicky", nebo zebrať na to klasyku? Jake matě zkušenosti vy? Balakrylem natřene mi guvno vydrži. V letě natřu a pomaly už na podzym možu natirat znova. A to sem natiral na nove, dva razy zakladem (vodu ředitelnym pod Balakryl) a dva razy vrch Balakrylem. A už druhy rok se to lupe a odpadava. Tuž na co take natěry? Enem proto, aby vyrobce mjel co robiť?

To, co bylo natřene klasycki smišanu olejovu a syntetycku bilu barvu, na to se němuselo pomaly deset roku šahnut. No dobře, devět. Desaty rok se to lupe tajak ty voduředitelne na druhy rok. Na cenu sem se eště nedival, ale nemyslim se, že by f tym byl barsvelky rozdil.

Tuž přece něbudu každy rok traviť leto tym, že bych natiral furt dookola dřevjane okna. Myslim, že moja volba je jasna. Olejovosyntetycka barva a neni co řešit. Tuž tak. Co myslitě vy?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Ekologicke natěrove hmoty hanka* 26. 02. 2007 - 14:20
RE(2x): Ekologicke natěrove hmoty jirka* 26. 02. 2007 - 15:07