Vitajtě v Absurdystanu.

26. únor 2011 | 09.07 |

Bolševicke opatřeni v Ostravě, kdy tramvajky a jina zařizeni pro hromadny odsun pracujicich na šichtu a ze šichty jezdi v době vyhlašeneho krityckeho stavu ovzduši zadarmo, probudilo ze spanku krvežiznive tvory, zvane revizionysti.

Bolševici na radnici se rozhodli, že když se řekne, že je ve vzduchu moc sajrajtu, daju do všeckych tramvajek cedulky SMOG a tym padem se može jezdit zadarmo. Tymto užasnym opatřenim zrobili obrovsku radost předevšim všeckym blbcum, keři se kupuju legitky, měsičniky a jine předplacenky na tuto legračni dopravu. Na počet cestujicich v tramvajkach toto opatřeni nema žaden vliv, na smrad ve vzduchu tež ni, a tak jedinym neviditelnym vysledkem je, že město plati z našich peněz za každy taky den miliony dopravnimu podniku.

Největši sranda ale je na trati legendarni tramvajky čislo 5. To je ta trať, kaj dopravaci čas od času pušťaju tramvajky proti sobě, aby otestovali, jestli se na jednokolejne trati vyhnou. Zatim nebyli uspěšni. A tak na nastupni stanici Vřesinska šofer da cedulku SMOG a hlasič ohlasi, že se jede zadarmo. O zastavku dal na stanici Kupaliště schova cedulku SMOG a ohlasi, že konči takzvana městska zona, a tak je třeba cvaknut listek. A enem co se tramvajka rozjede, ze sedaček se zvednu tři hromotluci v unyformach a začnu lustrovat dusici se kuřata, děcka, baby s nakupem a chlopy ze šichty.
Musí postupovat rychle, bo mimoměstska zona trva enem dvě zastavky. Už dalši stanica "Kr. pole" zase patři do městske zony, šofer vytahne cedulu a zase se jede zadarmo.

Na chvilu. Dalši stanica je mimoměstska a tak komedyje pokračuje aji s cedulama, aji s hlašenim, aji s unyformovanyma revizijonystama vybirajicima pokuty masne jak cyp. Eště štěsti, že smog je dysciplinovany a vyskytuje se enem v tarifnich zonach 1-4.

Tuž a tak tu žijem. Mam rad moju bolševicku radnicu, bo ma smysl pro humor a originalně vymyslela pokračovani akce Nemysliš, zaplatiš...

ZDROJ

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Vitajtě v Absurdystanu. kobliha 26. 02. 2011 - 16:49
RE: Vitajtě v Absurdystanu. jandy 26. 02. 2011 - 19:57
RE: Vitajtě v Absurdystanu. marieke 26. 02. 2011 - 21:24
RE: Vitajtě v Absurdystanu. lentilka®sdeluje.cz 28. 02. 2011 - 07:48
RE(2x): Vitajtě v Absurdystanu. valach-ostrawski 28. 02. 2011 - 10:56