Koněc ASUSu?

22. červen 2007 | 12.40 |

Budě to koněc tradyčniho spusobu, kerym se mluvi na Ostravě? Či se z teho poseru rakosnicy a pujdu z bečem do řyti, nebo se pracovniky z kajsyk dovezu? Plagat s takim tekstem pry FAKTYCKI (v angličtině) najdětě viseť v baraku nědavno odevřene ostravske pobočki fabryki tajwanskeho ASUSu ( to su ti, co robja notebuki) Oto je to v češtině:

Od několika úředníků, navštěvujících naší kancelář v Ostravě se nám doneslo, že níže uvedenými výrazy běžně hovoří náš česky mluvící personál. Takové chování narušuje naší vybudovanou firemní politiku a k tomu je vysoce neprofesionální pro návštěvníky i samotný personál.
Veškerý personál bude ihned dodržovat následující pravidla:
01. Slova jako "kurva, kokot, do piče" a jiné takové výrazy nebudou tolerovány nebo používány pro důraz nebo dramatičnost, bez ohledu na to jak vysoce ostrá diskuze může nastat.
02. Nebudete říkat "zkurvil" když někdo udělá chybu nebo "srali na mě" jestliže Vás někdo pokáral nebo "hovno", i když byla udělána závažnější chyba. Všechny formy a odvozeniny těchto sloves "srát" a ""jebat" jsou zcela nevhodné a v našem prostředí nevítané.
03. Žádný projekt manažer, vedoucí nebo správce nebude za žádných okolností označován jako "kurva šikmooká, dojebaný kokot, buzerant nebo zasraný hajzl".
04. Nedostatečná rozhodnutí nebudou označována jako "sračky" a lidé, kterým chybí iniciativa nebudete označovat jako "chuj zasraný dojebaný ".
05. Nezvyklé nebo tvůrčí myšlenky a nápady nabízené managementem nejsou a nebudou označovány jako "vyjebané kokotiny".
06. Neříkejte "poser se" když je někdo neodbytný a nepřidávejte "výmrd" jestli se spolupracovník nachází v obtížné situaci. Dále ještě nesmíte říkat "dojebali jsme to"(odvolání na položku 2) ani "na to jebem" když se záležitost stane příliš komplikovaná.
07. Když Vám někdo řekne, aby jste ho nechali o samotě, nesmíte říct "běž do piče" ani nikdy nahradit větu "Mohu Vám pomoci?" výrazem "co zas kurva chceš".
08. Za žádných okolností by jste neměli svého staršího průmyslového partnera nazývat "zkurvený, zasraný čurák dodavatel".
09. Neříkejte "jděte do piče s tou kokotinou", když je Vám představovaný významný projekt, ani by jste neměl nikdy říci "si se posral, ne?", když je od Vás očekávána pomoc.
10. Nikdy by jste neměli nazývat zástupce partnera jako "jebnutý čurák" nebo "zkurvený hajzl".
11. Na závěr, po přečtení těchto poznámek, prosím neříkejte "polibte mi prdel"!
UDRŽUJTE TENTO PLAKÁT V ČISTOTĚ A POUŽÍVEJTE SLOVA VHODNÝM ZPŮSOBEM.

Zas dalši rakosnici něchapu, že ty slova neni su nadafki, ale enem cytoslovce, kere se prostě tu v tym kraju použivaju. Ostravsko je kraj velice razovity. Su tu lude, co němaju času se srať ze slovičkami. Jak idě odpich, či jak pada halda kameňu, je třa se spichať a ni přemyšlať, jak co povjeděť, aby to bylo podle Gutta-Jarkovskeho. Tuž tak to je. Eště budě sranda, jak za to začnu "partneřy" vyhazovať ludi z roboty. Myslim, že se zajdu do ASUSu kuknuť, esyk to tam faktycki je. Uvidime, či mě tam pusťa.
Fajny deň.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře