C/P Petr Hampl

31. květen 2015 | 23.20 |

Dostal jsem několik dotazů, co říkám incidentu v Olomouci, kde skupina muslimských kolonistů přešla od urážek a vyhrožování k fyzickému napadání.

Co bych tomu mohl říkat? Všichni jsme věděli, že se to začne dít. A všichni víme, že to brzy bude mnohem horší. Muslimové to vědí (proto o nás hovoří jako o svých budoucích otrocích), řadoví policisté to vědí, ví to 90% populace. Jen politicko-aktivistická třída to tiše schvaluje a udělá všechno pro to, aby se Češi nemohli bránit.

V dalším kroku musíme počítat s tím, že agresivity ze strany muslimů přibude, část místního obyvatelstva se nechá zastrašit (někteří žijí ve strachu už dnes) a policisté, kteří se pokusí dělat svou práci, budou čelit drsnému napadání ze strany neziskovek a centrálních úřadů.

Když jsem psal před víc než půl rokem, že je nejvyšší čas učit se bojovat, myslel jsem to vážně. Bojím, že většina dobrých lidí v téhle zemi ten čas nevyužila. Hlavně proto, že se pořád ještě držíme iluze, že to za nás vyřeší vláda.

Ani náhodou!

Politicko-aktivistická třída má jiné priority - třeba důkladnější kontroly, jestli jsou ve všech obchodech s brýlemi provedeny stavební úpravy podle norem, jestli všichni hospodští vydávají správné účtenky nebo jestli si podnikatelky neberou do práce svoje děti...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře