Článek Tak mě napadlo..

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Tak mě napadlo..

04. 09. 2013 - 20:01

aleš: Ahoj,
ach ty bláboly o chemtrails...
To příroda je prostě tak rozmanitá a proto jsou i rozmanité stopy po kondenzačních párách....
Viděl jsi někdy v životě dva stejné mraky? Vstoupil jsi někdy do stejné řeky....?
Svinstvo si lidi dělají mezi sebou i bez takových sraček....
Takže raději koukni, že mezi těmi mraky je krásně modrá obloha, že sklenice není napůl prázdná, ale ještě z poloviny plná
Hezký den
Aleš

04. 09. 2013 - 22:20

valach-ostrawski: Ta obloha už dávno modrá není, někdy se na ni podívej a zkus zavzpomínat - ale mi je vlastně jedno, co si o tom myslíš. Jestli chceš něco opravdu dobře skrýt, nechej to všem na očích...
Jsi šťastný člověk ve své naivitě..
Stopy po kondenzačních párách dávno nejsou rozmanité, chceš mi říct, že před třiceti-čtyřiceti lety byla obloha pruhovaná stejně jako dneska? (Nezapomínej, že v Mošnově byla posádka a že tu lítaly tryskáče několikrát za den.)

---
valach-ostrawski.pise.cz

05. 09. 2013 - 01:51

valach-ostrawski: Řekl bych, že věříš i tomu, že sarin použil v Sýrii Asad?
Psali to v novinách..
A že demonstrace v Egyptě jsou spontánní..?
http://jezevec-mrzout.pise.cz/917-welcome-in-pallywood.html

---
valach-ostrawski.pise.cz

05. 09. 2013 - 17:40

aleš: Ahoj, dříve lítala letadla o cca 1-4 km níže a tady lítaly spíše MIG 21 a taky podstatně níže (pravda rychleji) a jsou to proti dnešním Jumbům malí komáři. A těch dopravních lítalo nesrovnatelně méně. A můžeš mi vysvětlit, jak by se to mělo vypouštět? To jako tankujou na letištích a rozprašujou? Btw už jsem něco pocestoval a to by muselo být v takovém měřítku, že by se to neutajilo. A pokud myslíš, že se to přidává do paliva - víš jaká je teplota v motoru? Je to poměrně velmi dokonalé spalování a tak si neumím představit látku, která by to vydržela. Jo a vem Čmeláka Z37 a koukni, kolik potřebovali postřiku na pár hektarů pole. K Sýrii se nebudu vyjadřovat, ale např. k různým teoriím o dvojčatech tolik, že ten letecký petrolej nahřál nosníky a jak změkly, tak už to šlo samo...
Tím nevylučuji, že někteří dotyční mohli být varování, aby tam radši nebyli, nevím... Myslím, že jsme dostatečně tráveni ftaláty v plastech, postřiky a spoustou dalších sraček, není vůbec zapotřebí dělat takové nesmysly.

05. 09. 2013 - 20:00

valach-ostrawski: Když to říkáš.. Ono je toho víc, co by se k tomu dalo odkázat - třeba na téma kudy ty sračky jdou ven - a není to přes motor, ale není to důležité. Těch způsobů jak zlikvidovat populaci je povícero. Třeba očkování..
Nu což, já už to nějak dožiju..

---
valach-ostrawski.pise.cz

07. 09. 2013 - 16:52

aleš: Ještě dodám, že ty čáry se táhnou za letadly prakticky nepřetržitě nebo alespoň tisíce kilometrů. Pokud by to měla dělat látka, která se vypouští, tak nad náma lítají cisterny (na pasažéry by tam nějak nebylo místo). Očkování je jiná kapitola, ale minimálně některá jsou určitě užitečná a vycházejí z přírodních principů (viz Pasteur, Koch etc.)

07. 09. 2013 - 17:36

valach-ostrawski: kdyby ses o tu problematiku nepatrně více zajímal, zjistil bys, že nad námi ty cisterny bez pasažérů lítají - nejen lidé jsou přepravováni letadly. Ale jak jsem řekl, musel by ses o to zajímat více a hlouběji a hlavně si připustit, že by na tom něco mohlo být. Svého času jsem měl stejný názor na věc, jako Ty, ale pak mě to začalo zajímat.

K tomu očkování, víš, že Pasteur údajně před smrtí přiznal, že se mýlil? Že infekce je až následkem nikoli příčinou, takže očkování je veliký omyl? kde není prostředí - bakterie a viry se prostě nerozvinou do škodlivých parametrů. To mě napadlo jen že jsi zmiňoval právě jeho.

Opět je to otázkou prolomení dosavadních mantinelů v myšlení a dalšího studia..
Ale já se fakt nehádám. Nezáleží (mi) na tom, co si myslíš..

---
valach-ostrawski.pise.cz

08. 09. 2013 - 19:46

aleš: no zajímám se o letadla a letectví od dětského věku a i o tomhle jsem samozřejmě slyšel. A to ještě neznamená, že bych to připouštěl, pokud to považuju za nesmysl! A provoz nákladních letadel (běžných) je prakticky totožný s pasažéry. A chemtrails furt tvrdí, že tisíce letadel dělají čáry, takžy pokud by to bylo jedno z tisíců (nějaké spešl vojenské, tajné služny apod.), tak je tam nějaký rozpor. Nepřipustíš, že by mohlo být i něco na tom, že rozpor je právě v teorii chemtrails ? Mimochodem mi u dost lidí záleží na tom, co si myslí, proto jsou to moji přátelé, kamarádi apod..
A jinak přeju hezký večer atak....

08. 09. 2013 - 23:35

valach-ostrawski: Já vím, já si na to pamatuju. Viděl jsem nějaký dokument na tohle téma, možná ho mám ještě někde uložený - web, odkud ho mám, už neexistuje a moje archívy nějak nemají odpovídající zdroj, který by je rozjel.
Nějaké chemtrails mě ve vztahu k Tvé existenci naprosto neberou a fakt je mi jedno, co si o nich myslíš - ani to neslevní chleba, ani to nezajistí zakázky ani to.. Vlastně nic neovlivní. Nebazíruju na nepodstatných pičovinách.
Opatruj se. A měl by ses někdy ukázat, už to slibuješ třetí rok...

---
valach-ostrawski.pise.cz

07. 09. 2013 - 15:56

hospodynka: Lidstvo dokáže načudit do ovzduší tolik svinčíku, že nějaký chemtrails by byl jen malou nicotnou kapkou.

---
hospodynka.pise.cz

08. 10. 2013 - 01:14

valach-ostrawski: No tak jo..

http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=791891#utm_source=zena.cent rum.cz&utm_medium=carousel

---
valach-ostrawski.pise.cz